5 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Josh Gedde nie stanie przed policją po oskarżeniach o niewłaściwe relacje z nieletnim

Josh Gedde nie stanie przed policją po oskarżeniach o niewłaściwe relacje z nieletnim

Josh Gedi, funkcjonariusz policji w Oklahoma City Thunder, Josh Gedi powiedział, że strażnik Oklahoma City Thunder, Josh Gedi, nie stanie przed zarzutami w związku z dochodzeniem prowadzonym przez policję w Newport Beach (Kalifornia) w związku z zarzutami, że Gedi miał niewłaściwe relacje z potencjalną nieletnią. Sportowiec.

Urzędnicy Departamentu Policji w Newport Beach powiedzieli, że nie są w stanie potwierdzić zarzutów. NBA nie odpowiedziała natychmiast na prośbę o komentarz w tej sprawie.

Gedi odmówił komentarza w tej sprawie w listopadzie, kiedy NBA oświadczyła, że ​​analizuje zarzuty.

„Jasno rozumiem pytanie” – powiedział 21-letni Geddy. „Bez dalszych komentarzy”.

Komisarz NBA Adam Silver powiedział ESPN w grudniu, że liga wstrzymuje się z jakąkolwiek karą dla Jedi do czasu poznania wyników śledztwa i czekania, aż zespół z Newport Beach zakończy dochodzenie.

„Kiedy toczy się śledztwo, schodzimy na drugi plan” – powiedział. „Masz więc zarzut i toczy się wobec ciebie dochodzenie karne. Ma to wpływ na sposób, w jaki gracze i związek zawodników z nami współpracują, ponieważ oczywiście gracz musi chronić swoje prawa. Nie powiem nigdy, ale to jest droga, którą konsekwentnie podążamy… i tak jest obecnie.

Guede, który będzie numerem 6 w drafcie NBA na rok 2021, notuje średnio 11,8 punktu, 6,1 zbiórki i 4,6 asyst w 39 meczach dla Oklahoma City w tym sezonie.

TMZ jako pierwszy poinformował o zakończeniu policyjnego śledztwa.

To zostanie zaktualizowane.

Wymagana lektura

(Zdjęcie: Mark Blinch/Getty Images)

READ  Colin Allred: Przedstawiciel USA powiedział, że sprawa Britney Greiner była „niezwykle niepokojąca” i że odmówiono jej dostępu do konsulatu