22 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Taylor Swift świętuje z Travisem Kelce, gdy Chiefs awansują do Super Bowl

Taylor Swift świętuje z Travisem Kelce, gdy Chiefs awansują do Super Bowl

Patricka Smitha/Getty Images

(Od lewej) Travis Kelce i Taylor Swift świętują w niedzielę na boisku w Baltimore awans drużyny Chiefs do Super Bowl.CNN

Swifties: Czy jesteś na to gotowy?

Szefowie Kansas City Jadą na Super Bowl, a Taylor Swift była w niedzielę w Baltimore, aby pomóc swojemu chłopakowi Travisowi Kelce’owi świętować drugi z rzędu wyjazd drużyny na Super Bowl.

Po meczu, który był transmitowany w telewizji CBS, Swifta widziano na boisku przytulającego i całującego Kelce'a, który pomógł swojej drużynie pokonać Baltimore Ravens w meczu o mistrzostwo AFC.

Podczas meczu Swift oglądała mecz z apartamentu na stadionie M&T Bank wraz ze swoją przyjaciółką i żoną aktorów Milesa Tellera i Kylie Teller oraz modelką Carą Delevingne. To byli przyjaciele Pokazano kilka razy.

Niedzielny mecz play-off będzie dwunastym meczem Chiefs, w którym Swift uczestniczyła, aby kibicować Kelce od jej debiutu na stadionie Arrowhead we wrześniu.

Chociaż jest pewne, że Chiefs udają się do Las Vegas 11 lutego, aby wziąć udział w najważniejszym meczu NFL roku, Swift nie ogłosiła publicznie, czy będzie obecna.

jest Decyzja wykonać cztery”Podróż przez wieki” Koncerty w Tokio od 7 lutego. Według stron sprzedających bilety, ostatni występ na tej stacji zaplanowano na 10 lutego, a początek o 18:00 czasu lokalnego. Występy Swifta trwają około trzech godzin, różnica czasu między Tokio a Las Vegas wynosi 17 godzin, a lot między obiema lokalizacjami trwa około 12 godzin.

Morał z tego przyprawiającego o ból głowy zadania matematycznego SAT? To nie będzie twoje wyjście Najśmielsze sny Zobaczyć Swifta na marginesie Super Bowl.

Rzeczywiście, lądowanie.

READ  Kruki fast foodów vs.