24 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Odważny Astros zamieni Willa Smitha na Jake’a Odori

Odważny Astros zamieni Willa Smitha na Jake’a Odori

Astros nabywa diluent Will Smith Od odważnych do początkujących Jake Odoreserelacjonuje Mark Berman z Fox 26 (Link do Twittera).

Odorizzi jest postrzegany jako materiał eksploatacyjny dla Astros, być może przynajmniej od czasu, gdy został wyłączony z listy ALDS klubu w październiku ubiegłego roku. Pracował w ramach tegorocznej sześcioosobowej rotacji w Houston, ale Lance McCullers Jr. Jest bliski debiutu w sezonie, gdy dochodzi do siebie po nadwyrężeniu przedramienia. 32-letni Odorizzi osiągnął 3,75 ERA w kilkunastu startach Astros w tym roku, średnio pięć rund na wycieczkę. To siatkarz, który nie był szczególnie uzdolniony w przegrywaniu nietoperzy, ale w tym roku potrafił uniknąć ciężkich ciosów, by osiągnąć dobre wyniki.

Motywem Atlanty wydaje się być dodanie magicznej głębi do tyłu ich spinu, który składa się prawie w całości z Max SmażonyA Kyle WrightA Charliego MortonaA Ian Andersonuczucie w górę Spencer Strider. Anderson miał problemy z osiągnięciem poziomu 4,99 ERA, podczas gdy Strider osiągnął 80 1/3 rund sezonu po osiągnięciu 94 w zeszłym roku. Ostatnia podróż Odorizziego była wspaniałym targiem dla Houston – siedem bezcelowych rund przeciwko Mariners. Odorese doznał kontuzji nogi w maju, co pozbawiło go go sił na siedem tygodni, a przed rozpoczęciem meczu z Seattle zmagał się z pęcherzem.

Kontrakt Odorizziego jest tutaj jednym z czynników. W tym roku zarobił 5 milionów dolarów (pozostało około 1,79 miliona dolarów), ale zarobi 500 000 dolarów po osiągnięciu 100 rund plus 1 milion na rundę dla 110, 120, 130, 140 i 150 rund. Odorizzi ma obecnie 60 rund, więc 120 wydaje się być potencjalnym pułapem. Odorizzi ma również opcję gracza o wartości 6,5 miliona dolarów z wykupem za 3,25 miliona, ale jak Chandler Roma z Houston Chronicle Wyjaśnia: „Opcja gracza Odorizzi może osiągnąć maksymalnie 12,5 miliona wynagrodzenia podstawowego i 6,25 miliona dolarów – ale tylko wtedy, gdy brał udział w 30 grach, w których zdobył 12 lub więcej bramek w latach 2021-22. Po niedzieli Odorizzi ma 29 takich gier Rodzaj w latach 2021-22″. Biorąc pod uwagę, że melonik wydaje się mieć co najmniej 3 miliony dolarów na linii, aby rozpocząć jeszcze jeden czterosuw, to było korzystne dla obu stron, że Astros znalazł zespół wygodniejszy, pozwalając im zajść tak daleko i uzyskać pewne premie za wyniki.

READ  Hershey Bears pokonali Coachella Valley 3-2 w Game 4 po wielkich nocach z Mike'em Vecchione i Ethene Frank

Smith, lat 33, był najlepszym lojalistą w Kategoria darmowego agenta 2019-20. The Braves podpisali z nim wspaniały trzyletni kontrakt o wartości 40 milionów dolarów, a także zrezygnowali z draftu do drugiej rundy i 500 000 dolarów międzynarodowych premii. Skuteczność Smitha słabła w Atlancie, jak to często bywało przez długą piłkę i coraz gorszą kontrolę. Był Braves najbliżej w sezonie zasadniczym 2021 do akceptowalnych wyników, ale potem stał się głównym czynnikiem w jego posezonowej serii z 11 rundami bezbramkowymi i sześcioma obronami. Smith zostanie na zawsze uwieczniony jako melonik na skoczni, kiedy Braves wygrali je w zeszłym roku.

W marcu odważni podpisali Kenley JanssenSmith został wepchnięty do roli scenerii. Smith był czasami trzecim najbardziej zadłużonym lojalistą Braves w tym sezonie, ale w lipcu zajął siódme miejsce pod tym względem i był przyzwyczajony do jeszcze większej roli w usuwaniu. Według Marka Bowmana z MLB.comSmith, prawdopodobnie dziwny człowiek, który wyszedł z Atlanty jako weteran zbawiciel Kirby Yates Jest aktywowany. Smith zarobi w tym roku 13 milionów dolarów (pozostało około 4,6 miliona dolarów), a ponadto będzie winien milion dolarów za 2023 rok.

Smith dołącza do zespołu Houston kierowanego przez Ryan PresleyA Rafael MonteiroA Hektor NeresA Ren StanekA Phil Mattoon. Żaden z tych dzbanów nie rzuca w lewo i południe-południe Blake Taylor Trafił IL w czerwcu z zapaleniem łokcia. Smith nigdy nie polegał na szybkości, więc możliwe, że nowy punkt widzenia na jego mechanikę i mieszankę wysokości dźwięku, zwłaszcza biorąc pod uwagę solidną reputację Astros w tym dziale, naprawi statek.

Jeśli Odorizzi skończy z 110-119 runami, Braves zapłaci łącznie około 3,3 miliona dolarów. W handlu Smitha Atlanta wyrzuciła zobowiązanie finansowe w wysokości około 5,6 miliona dolarów, więc mogą „wygrać” 2,3 miliona dolarów w zamianie, zakładając, że nie wliczą w transakcję gotówki. Odorizzi mógł również przejść pod 110 rundami. Bez względu na pieniądze, handel ten reprezentuje każdy zespół, który ma nadwyżkę, aby lepiej zaspokoić swoje potrzeby.

READ  49ers pozyskują zawodnika D-line Taylora Stallwortha jako trenera drużyny, według agenta – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

To był pracowity wieczór dla Braves GM Alexa Anthopoulosa, który: również w obrocie Dla gracza tygrysa Robbie Grossman. Podobnie Astros GM James Click był dziś aktywny w przededniu terminu handlowego, Dodawanie również łapacz Christian Vasquez z Bostonu I pierwszy podstawowy człowiek Drzewo Mancini z Orioles.