22 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Trent Williams bez porażki kończy 49ers-Jaguars.  Colton McKevitz Dzień po dniu – obszar NBC Sports Bay i Kalifornia

Trent Williams bez porażki kończy 49ers-Jaguars. Colton McKevitz Dzień po dniu – obszar NBC Sports Bay i Kalifornia

Zespół 49ers opuścił Jacksonville świeży po zaciętej wygranej 34-3 z Jaguarami i nie wyglądał gorzej.

Trener Kyle Shanahan rozmawiał w poniedziałek za pośrednictwem telekonferencji z lokalnymi reporterami, aby przekazać aktualne informacje na temat stanu zdrowia drużyny, w tym zawodników, którzy opuścili niedzielny mecz.

Podczas zwycięstwa drużyny Colton McKevitz skręcił kostkę. Właściwym leczeniem jest także radzenie sobie z bólem kolana, który będzie pojawiał się codziennie” – powiedziała Shanahan. Linia ofensywna została nieco poprawiona, co obejmuje Aarona Banksa, który wciąż próbuje dojść do siebie po przeprostowaniu dużego palca u nogi (paluch trawiasty).

Wiadomość była jeszcze lepsza dla Trenta Williamsa, który swój pierwszy mecz rozegrał w 10. tygodniu po opuszczeniu dwóch meczów z powodu kontuzji kostki. Zawodnik All-Pro był na boisku przez 46 meczów, czyli 74 procent, i nie spotkał się z żadnymi niepowodzeniami po meczu ani po długiej podróży powrotnej do Bay Area.

Shanahan poinformowała, że ​​Aric Armistead, który był bity w nogę lub kopany w okolicę kolana/łydki, doświadczył pewnego bólu, ale na ogół uniknął większych obrażeń.

„Aric trochę cierpi, ale przeżył chorobę” – powiedziała Shanahan. „Skończyło się dobrze. Trent wyszedł bez żadnych niepowodzeń i mam nadzieję, że w tym tygodniu będzie się poprawiał.

Shanahan wyjaśnił swój sposób myślenia, chcąc dać Johnowi Feliciano więcej czasu na boisku, być może na prawej obronie, przed kontuzją Banksa. Wszechstronny ofensywny liniowy spisał się na tyle dobrze, że dostał szansę, jeszcze zanim przejął lewą obronę.

„Było to omawiane” – powiedziała Shanahan. „Nie mam nic przeciwko Spencerowi [Burford]Chciałem się tylko upewnić, że John wiedział, że wiemy, jaki sukces według nas odniesie. Wspomniałem mu o tym i planowałem to zrobić, ale jeszcze nie myślałem, jak to zrobić.

READ  Thompson: Związek Chrisa Paula i Steve'a Curry'ego dowodzi, że życie to płaski krąg

„Myślałem, że zasłużył na to, aby trochę odpocząć, ale niestety Aaron doznał kontuzji i nigdy więcej się nad tym nie zastanawialiśmy, ponieważ wiedzieliśmy, że się od tego poprawi”.

Trener 49ers był zadowolony ze sposobu, w jaki obaj ofensywni obrońcy Jacksonville grali w biegach i obronie podań.

Po stronie defensywnej obrońca Demetrius Flannigan-Fowles na co dzień zmaga się z kontuzją kostki. Shanahan przekazała także aktualne informacje na temat Drake’a Jacksona, który w sobotę został umieszczony na liście rezerwowych kontuzjowanych zawodników.

„Drake miał zapalenie ścięgna podkolanowego i bardzo go to martwiło” – powiedział Shanahan. „Mam nadzieję, że zastrzyk, który dostał, pomoże pozbyć się choroby. Powinien odpocząć przynajmniej przez miesiąc, a jeśli wróci do zdrowia, będzie miał szansę i mam nadzieję, że wróci w tym roku.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk