19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tommy Pham zawieszony po uderzeniu Jocka Pedersona, sms

Tommy Pham zawieszony po uderzeniu Jocka Pedersona, sms

Po tym wydarzeniu Tommy Pham został zawieszony na trzy mecze z mocą wsteczną do piątku Gracz San Francisco Giants, Jock Pederson, spoliczkował Podczas praktyki rozmnażania w piątek.

– Uderzyłem cię w pałkę – powiedział Pham. „Zrobił kilka (przekleństw), których nie akceptuję, więc musiałem to naprawić”.

Kontrowersje wynikały z zeszłego sezonu futbolu fantasy i tego, co Pham określił jako „brak szacunku” SMS-a od Pedersona o jego byłych kolegach z drużyny San Diego Padres.

Pederson przeczytał wiadomości tekstowe na czacie grupowym San Francisco Reporters po sobotnim meczu.

„Właściwie wysłałem GIF na czacie grupowym, który wyśmiewał Padresa” – powiedział Pederson. „Na czacie grupowym było więcej niż Padre, było może czterech lub pięciu, a ja jestem blisko dwóch z nich. To miała być przyjazna rzecz, po prostu śmiejąc się, że grają źle, po prostu odzywając się i dalej. Nie podobało mu się to.

Odpowiedział mi: Jock, nie znam cię na tyle dobrze, żeby żartować w ten sposób. Napisała ponownie: „To wszystko miało być zabawą i grami. Żadnych urazów. Przepraszam, jeśli tak to odebrałam”. Potem około dwa tygodnie później, po czwartym lub piątym tygodniu, opuścił ligę i od tego czasu nie było żadnego kontaktu.

GIF, który wysłał Pederson, to trzech ciężarowców z logo Giants, Los Angeles Dodgers i Padres nad każdym z nich. Sztangista pod sztandarem Padres został uderzony ciężarem i upadł.

– Ponieważ byli naprawdę dobrą drużyną, więc ironia losu polegała na tym, że nie grali dobrze, gdy grali w play-off z bardzo utalentowaną drużyną – powiedział Pedersen. „Byłem kolegą z drużyny z niektórymi z nich. To miało być zabawne. Rozumiem, że każdy inaczej traktuje żarty, więc przepraszam za to.

W lidze futbolu fantasy, Pedersen powiedział, że został oskarżony o oszukiwanie w wiadomości grupowej, kiedy umieścił zawodnika na pozycji kontuzjowanego rezerwowego po tym, jak został on umieszczony na liście. Pederson powiedział, że zauważył, że Pham zrobił to samo jednemu ze swoich graczy i wycofuje się z Jeffa Wilsona.

READ  Timberwolves zmierzyli się z Heat i zwyciężyli w Miami 112:108

Podczas piątkowego treningu mrugnięcia Pham podszedł do Pedersona, powiedział mu, że nie zapomniał, co wydarzyło się w ich lidze fantasy, i uderzył go w twarz.

„Mieliśmy dużo pieniędzy na linii” – powiedział Pham. „Możesz spojrzeć na to tak, jakby był kod. Ty (mieszasz się) z moimi pieniędzmi i powiesz jakiś brak szacunku (przekleństwo), jest na to kod.”

Pham nie podał szczegółów tekstu Pedersena, kiedy rozmawiał z dziennikarzami przed sobotnim meczem, ale od razu zauważył, że powiedział Pedersenowi, jak się z tym czuje.

„To były niektóre (rzeczy), których nie mówisz” – powiedział Pham. „Powiedziałem mu w SMS-ie, kiedy wysłał wiadomość, że nie jestem na tyle spokojna, żeby tak mówić. Powinien był to wtedy wiedzieć”.

Pham powiedział, że liga futbolu fantasy obejmuje graczy MLB z różnych drużyn, w tym Mike’a Mustakasa.

– To było w zeszłym roku – powiedział Pham. „Byłem drugi, kiedy opuściłem tę ligę. W tej passie było dużo pieniędzy. Jestem wielkim psem Vegas. Jestem profesjonalnym graczem w kilku kasynach. Możesz spojrzeć na moją linię kredytową. Graliśmy z duże pieniądze. Nie musisz wchodzić. W szczegółach kwoty, ale patrzę na to tak, jakbyś przegrał, musiał zapłacić podwójnie. Jeśli przyszedłeś ostatni, musiałeś zapłacić podwójną kwotę. A więc, Patrzyłem na to tak, jakby były (bałagani z) moimi pieniędzmi poza brakiem szacunku”.

jeszcze: Posłuchaj przeprosin Phila Castelliniego dla fanów Cincinnati Reds

jeszcze: Hunter Greene walczy z przeciwnościami losu i wygrywa z Cubs

jeszcze: Paul Dougherty: Hunter Greene zyska na dłuższą metę po dniach takich jak czwartek

Pham straci 111111 dolarów z powodu zakazu trzech meczów, a ponadto zostanie ukarany grzywną z nieujawnionej kwoty z ligi.

Znając możliwość zawieszenia, dlaczego spoliczkował Pam Pedersen?

„Z wiadomości tekstowej, którą wysłał o mojej poprzedniej drużynie io tym, jak czułem, że w tej lidze dzieje się kilka (rzeczy) wad”, powiedział Pham, „dlatego”.

READ  Rory McIlroy – Brakowało głównych filarów Rydera, ale będą żałować nieobecności

Femme siedziała na zewnątrz Mecz otwarcia piątkowej serii przeciwko Gigantom z wynikiem 5-1, ponieważ powiedział, że czuł presję ze strony MLB. The Reds ogłosili po rozpoczęciu meczu, że Pham zgodził się nie grać w oczekiwaniu na śledztwo MLB w sprawie walki wręcz.

jeszcze: Nick Senzel wkracza w decydujący okres swojej kariery w Cincinnati Reds

Pedersen potwierdził, że menedżer gigantów Giants Gabi Kapler i dyrektor generalny Farhan Zaidi naciskali na the Reds, aby usiedli na ławce. Michael Hill, starszy wiceprezes MLB ds. operacji terenowych, ogłosił, że Pham został zawieszony i ukarany grzywną za „niewłaściwe zachowanie”. Pham powiedział, że przyjął zawieszenie bez odwołania, ponieważ „wygląda na to, że gdybym się odwołał, mogłoby się pogorszyć”.

„Myślę, że za każdym razem, gdy jedna osoba uderza inną, jest to niebezpieczne i jest to po prostu coś, o czym wszyscy wiemy, że nie może się zdarzyć w miejscu pracy” – powiedział Kapler dziennikarzom w sobotę.

Pham powiedział, że feud z Pedersonem zakończył się po tym, jak uderzył go w piątek. Będzie siedział do końca serii przeciwko Giants, ale The Reds pojadą do San Francisco na serię trzech meczów w dniach 24-26 czerwca.

„Słuchaj, gram w baseball”, powiedział Pham. „Gdyby miał problem, powinien był to zrobić właściwie w tym czasie. Nie było wielu ludzi na zewnątrz. (Albert) i ja byliśmy przez 20-30 sekund. Jeśli chcesz coś zrobić, musisz to zrobić” .