22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

TKO Rolando Romero przejmuje Gervontę Davis w mediach społecznościowych

TKO Rolando Romero przejmuje Gervontę Davis w mediach społecznościowych

Gerfonta „Tank” Davis i Rolando „Rully” Romero weszli w sobotę na ring w Barclays Center w Nowym Jorku z niepokonanymi rekordami i dziesiątkami nokautów między nimi.

Davis, trzeci w męskiej wadze półśredniej ESPN, starał się obronić swój „regularny” tytuł WBA, podczas gdy Romero walczył o tytuł mistrza świata po raz pierwszy w swojej karierze.

Przed meczem Rowley nie wstydził się wyrażać swoich uczuć do Tanka. Davis stwierdził, że będzie to ostatnia walka w jego wieloletniej umowie z Mayweather Promotions.

„Floyd wykonał z nim niesamowitą robotę” – powiedział Romero ESPN. „Bez Floyda Gervonta Davis jest niczym. Prawdopodobnie nadal ma swoje umiejętności i to wszystko, wiesz. Ale jeśli chodzi o marketing, nie ma on zerowej osobowości.

„Nie robi nic, aby pomóc sportowi boksu” – dodał.

The Napięcie między nimi było ewidentne Podczas konferencji prasowej przed walką.

Kiedy w końcu spotkali się na ringu w sobotę, wymienili ciosy na sześć rund relacji w obie strony.

Ostatecznie Davis wygrał przez techniczny nokaut.

Bezpieczeństwo Świętych w Nowym Orleanie Teran MathieuGwiazda Brooklyn Nets Kevin Durant Inni zostali złapani i podzielili się swoimi przemyśleniami na temat walki.