22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Taylor Swift mówi absolwentom, aby ogarnęli panikę w przemówieniu na rozpoczęcie NYU

Taylor Swift mówi absolwentom, aby ogarnęli panikę w przemówieniu na rozpoczęcie NYU

Płodny piosenkarz pop otrzymał w środę doktorat honoris causa w dziedzinie sztuk pięknych na Uniwersytecie Nowojorskim, wręczając go w tym roku. Przemówienie inauguracyjne na stadionie Yankee.

„Jestem w 90% pewna, że ​​głównym powodem, dla którego tu jestem, jest to, że mam piosenkę zatytułowaną „22” – zażartowała.

Mimo że nie miała czteroletniego doświadczenia w college’u, Swift wykorzystała swoje około 20-minutowe przemówienie, aby dać absolwentom „sztuczki życiowe” dotyczące poruszania się po ukończeniu studiów i wczesnej kariery, w tym „Życie może być ciężkie”, „Aby nauczyć się żyć przez relaks ”.

Wyzdrowiejemy. Będziemy się z tego uczyć. Dzięki temu staniemy się bardziej odporni. Dopóki mamy szczęście oddychać, będziemy oddychać, oddychać, oddychać głęboko, wydychać” – powiedziała. „A teraz jestem lekarzem, więc wiem, jak działa oddychanie”.

Swift został po raz pierwszy ogłoszony jako początkowy mówca na New York University Powrót w marcu Za masowe podniecenie fanów 11-krotnego zdobywcy Grammy. Niektórzy nawet próbowali Kup bilety na koncerty absolwentów.
Przed ukończeniem studiów Konserwatorium Muzyczne Clive’a Davisa na Uniwersytecie Nowojorskim zaoferowało w tym roku pełny kurs na temat Taylor Swift, prowadzony przez Brittany Spanos, pisarkę Rolling Stone. ten Kurs objęty Droga Swift do sławy, a także jej postać publiczna.
READ  Gdzie zostanie pochowana królowa? Dlaczego Królewski Skarbiec nie będzie jego ostatnim miejscem spoczynku?