22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Squid Game Sezon 2 Fabuła koncentruje się na Solidarności

Squid Game Sezon 2 Fabuła koncentruje się na Solidarności

gra w kalmary Twórca Hwang Dong Hyuk początkowo nie widział, by serial trwał dłużej niż jeden sezon. W rzeczywistości napisał to jako samodzielny film. Ale przytłaczająca popularność serii sprawiła, że ​​druga seria była nie tylko możliwa, ale nieunikniona. Supergwiazda Lee Jong Jae powiedział: „Sezon 2 stał się jakoś nieunikniony”. Ludzie. Zapytałem go: „Pamiętam, jak kręciliśmy [Hwang] Gdyby był drugi sezon, powiedział: „Nie sądzę. To byłoby bardzo trudne. Ale teraz nie możemy tego zrobić, ponieważ otrzymaliśmy tak wiele miłości na całym świecie”. Hwang ma duże przemyślenia na temat merytorycznej treści gry w kalmary Sezon drugi: „Chcę zadać pytanie, czy możliwa jest prawdziwa solidarność między ludźmi?” Targowisko próżności. To pytanie było w tle pierwszego sezonu, ale Hwang chce je podkreślić w drugim sezonie, zwłaszcza że świat zbliża się do globalnego upadku na wielu frontach. „Gdyby mogli ze sobą rozmawiać, współpracować ze sobą, zgadzam się, że moglibyśmy zobaczyć więcej zwycięzców” – powiedział.

Musimy powiedzieć, że powracająca obsada jest ograniczona w drugim sezonie. Lee ma zamiar powtórzyć Gi-Hun, a szanse na powrót Front Mana są niewielkie. Ale to wszystko tylko zgadywanie. Chantal gigantyczna lalka robota Ta, która skradła nasze serca w 1. sezonie, czeka na powrót zielonego światła.

READ  Adwokat Johnny'ego Deppa, Camille Vasquez, wskakuje, aby pomóc w nagłym wypadku medycznym na pokładzie