3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Taylor Swift i Travis Kelce „spędzą razem wyjątkowy czas” po Super Bowl po kilku tygodniach rozłąki… ale ciasny koniec „nadal jest zdecydowany odpuścić” w Las Vegas, jeśli Chiefs wygrają

Taylor Swift i Travis Kelce „spędzą razem wyjątkowy czas” po Super Bowl po kilku tygodniach rozłąki… ale ciasny koniec „nadal jest zdecydowany odpuścić” w Las Vegas, jeśli Chiefs wygrają

Napisane przez Jake’a Fennera dla Dailymail.Com

23:55 10 lutego 2024 r., aktualizacja 02:48 11 lutego 2024 r.

  • Para była zajęta obowiązkami zawodowymi i nie widywała się
  • Po meczu Travis i Taylor wrócą do prywatnej willi nad jeziorem Las Vegas
  • DailyMail.com dostarcza najnowsze międzynarodowe wiadomości sportowe

Dzięki temu, że Super Bowl odbędzie się w tym roku na Zachodnim Wybrzeżu, Taylor Swift i Travis Kelce będą mieli okazję do spotkania sam na sam po ważnym meczu.

Ponieważ Taylor rozpoczyna zagraniczną trasę koncertową „Eras” w 2024 r., a Travis jest zajęty treningami przed Super Bowl LVIII, duet nie mógł się zbyt często widywać w ostatnich tygodniach.

Jednak dzięki wcześniejszemu zakończeniu meczu The Sun donosi, że Travis i Taylor spędzą trochę czasu w samotności po Super Bowl.

Para spędzi trochę czasu z dala od reszty drużyny z Taylorem i uważa się, że rodzina Travisa zarezerwowała osobne zakwaterowanie z dala od hotelu drużyny Chiefs.

Podczas gdy przywódcy przebywali w pobliskim ośrodku The Westin Lake Las Vegas Resort and Spa.

Taylor Swift i Travis Kelce spędzą trochę czasu sami po Super Bowl
Jeśli Chiefs wygrają, Travis będzie „zdecydowany opuścić” klub wraz z kolegami z drużyny

Ponieważ gra zakończy się około 21:00 czasu lokalnego, Taylor i Travis będą mogli zobaczyć się po raz pierwszy od jakiegoś czasu.

Rozpoczęcie najważniejszego meczu zaplanowano na niedzielę o godzinie 18:30 czasu wschodniego (15:30 czasu polskiego), więc będzie mnóstwo czasu na spędzenie wieczoru na świętowaniu zwycięstwa Kansas City.

Oboje byli zajęci obowiązkami zawodowymi i po zakończeniu gry wreszcie będą mieli okazję spędzić trochę czasu sam na sam.

W tym tygodniu Swift brała udział w trasie Eras Tour w Tokio w Japonii przez cztery noce, a po sobotnim występie natychmiast wskoczyła do prywatnego samolotu, aby polecieć do Stanów na Super Bowl.

Gdy oboje mają szansę się odświeżyć, wracają na noc do miasta w eleganckich klubach nocnych przy Strip.

READ  Narzeczona Aarona Cartera, Melanie Martin, spędza Święto Dziękczynienia z synem Prince'a, oddając cześć Aaronowi

The Sun twierdzi, że Travis „jest zdeterminowany odejść”, jeśli wygrają, podczas gdy Taylor dołączy do niego lub będzie świętował z żonami i dziewczynami innych graczy.