22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zeznania są kontynuowane w procesie cywilnym między Johnnym Deppem a Amber Heard

Zeznania są kontynuowane w procesie cywilnym między Johnnym Deppem a Amber Heard

Od redakcji: Niektóre zeznania zawierają grafikę i opisy przemocy seksualnej i fizycznej.

Przyjaciel aktorki Amber Heard zeznał w środę, że widziała siniaki i skaleczenia pozostawione po kilku przypadkach nadużyć spowodowanych przez byłego męża Hearda, Johnny Depp

W nagranym oświadczeniu przekazanym ławie przysięgłych Raquel Pennington powiedziała, że ​​nie była osobiście świadkiem strajku Deep Heard. Ale powiedziała, że ​​widziała obrażenia i zrobiła zdjęcia twarzy Hearda w grudniu 2015 roku po bójce, w której Heard powiedział, że Depp uderzył ją w głowę i prawdopodobnie złamał jej nos.

Deep Heard pozew
Raquel Pennington zeznaje podczas nagranego wcześniej nagrania wideo w sali sądowej Fairfax County Courthouse w Fairfax w stanie Wirginia, środa, 18 maja 2022 r.

Kevin Lamarck/AFP


Zdjęcie przedstawia opuchnięty nos, rozciętą wargę i umiarkowanie czarne oczy na twarzy Hearda.

Zrobiła również zdjęcie pasm włosów, które, jak powiedziała, zostały wyrwane ze skóry głowy Hearda.

W styczniu 2022 r. Bennington powiedział, że Heard „często musiała zakrywać siniaki i urazy na twarzy” makijażem.

Bennington powiedziała, że ​​tak naprawdę nie uważa się za obecną dziewczynę Hearda i że oboje rozstali się w ciągu ostatniego roku.

Depp pozywa Heard za zniesławienie w Fairfax County w stanie Wirginia w związku z artykułem, który napisała w grudniu 2018 roku dla Washington Post, opisując siebie jako „osobę publiczną reprezentującą przemoc domową”. Jego prawnicy twierdzą, że artykuł zniesławił go, mimo że nigdy nie wymienił swojego nazwiska.

Depp mówi, że nigdy nie uderzył Hearda i że był ofiarą nadużyć Hearda.

Bitwa z grudnia 2015 roku jest jedną z kilku spornych walk. Podczas gdy jurorzy oglądali zdjęcia zrobione przez Benningtona dokumentujące obrażenia, obejrzeli również wideo przedstawiające pojawienie się Hearda w wieczornym talk-show następnego dnia, w którym te obrażenia się nie pojawiły.

Słyszałem, że rany były pokryte makijażem.

Potem przychodzi zeznanie Benningtona Słyszałam, że skończyła swój czas na stanowisku świadkaw tym dwa wyczerpujące dni przesłuchań, podczas których prawnicy Deppa Hearda kwestionowali wiarygodność jej zarzutów dotyczących wykorzystywania fizycznego i seksualnego.

Zeznania Penningtona dostarczają dowodów potwierdzających wiele domniemanych napaści. Oprócz incydentu z grudnia 2015 roku, Bennington powiedziała, że ​​widziała rany na stopach Hearda, kiedy wróciła z podróży do Australii w marcu 2015 roku. Heard zeznał, że Depp dokonał napaści seksualnej na Hearda butelką alkoholu podczas tej podróży i że złamała stopy. Szklanka ataku.

Bennington, która przez pewien czas mieszkała w apartamencie na najwyższym piętrze z Deppem i Heardem, powiedziała, że ​​była pierwszą osobą, która zobaczyła Hearda podczas ostatniej walki pary w maju 2016 r., która doprowadziła do rozwodu pary.

Depp spędził cztery dni na scenie wcześniej podczas procesu.

Proces, który trwa już piąty tydzień, wzbudził duże zainteresowanie opinii publicznej. Fani gromadzą się codziennie w sądzie hrabstwa Fairfax.

READ  Mówi się, że Aaron Rodgers i Shailene Woodley nazywają to zaprzestaniem palenia