13 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Szwecja vs Polska Koniec: Szwecja Pierwsza grupa E po późnym meczu z Polską.

Kluczowy moment

Wczesna przewaga Szwedów zaszokowała Polaków, jednocześnie uspokajając ich nerwy.

Gdy na zegarze pozostały tylko dwie minuty, Isaac rzucił wyzwanie wysokiemu krzyżowi na krawędzi pudełka, a na jego klatce piersiowej znakomicie kontrolował przepływ.

To pozwoliło Isaacowi zebrać Forsberga przed ponownym przejęciem kontroli, a kiedy piłka wróciła do Forsberga po wyzwaniu, próbował wykończyć piłkę w daleki róg wokół Johna Bednarka.

Zawodnik meczu

Była to próba grupy terrorystycznej ze Szwecji, ale główny człowiek Polski Robert Lewandowski dał swojemu krajowi coś nie do pomyślenia.

Bayern Monachium grał w drugiej połowie jak napastnik, strzelając dwa doskonałe gole, próbując uniknąć usunięcia swojej drużyny, ponieważ nie udało mu się.

Co to znaczy?

Chociaż mogą nie być po najmniejszych stronach Euro 2020, Szwecja pokazała, że ​​jest niesamowicie dobrze wyćwiczona.

Będą trudnym przeciwnikiem dla swoich następnych przeciwników, Finlandii lub Ukrainy, i będą szukać okazji do awansu do ćwierćfinału po niesamowitym pokazie w fazie grupowej.

Dla Polski to jednak koniec drogi.

Ważna statystyka

Zaledwie 81 sekund później, otwieracz Forsberga dla Szwecji strzelił drugiego najszybszego gola od rozpoczęcia meczu o mistrzostwo Europy, po Dmitriju Krychenko dla Rosji w 2004 roku (65 sekund).

Co dalej?

Szwecja, która pokonała grupę E, zmierzy się następnie z Finlandią lub Ukrainą. Tymczasem Hiszpania zajmie drugie miejsce i zmierzy się z Chorwacją.

Jednak mimo przyzwoitych scen z Polski i Słowacji, obaj odpadli z turnieju.

(Zdjęcie: Getty Images)

READ  Lewandowski „nie wystarczy” na cud Polski