7 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Służby ratunkowe stwierdziły, że Matthew Perry jest „nieprzytomny”.

Służby ratunkowe stwierdziły, że Matthew Perry jest „nieprzytomny”.


Los Angeles
CNN

Kiedy w sobotę wezwano ich do jego domu, ratownicy znaleźli Matthew Perry’ego „nieprzytomnego w wolnostojącym jacuzzi”.

„Przypadkowy świadek podniósł głowę mężczyzny nad wodę i zepchnął go na brzeg, a strażacy po przybyciu na miejsce wyciągnęli go z wody” – przekazał w poniedziałkowym oświadczeniu CNN rzecznik straży pożarnej Los Angeles zapytany o incydent. Adres Perry’ego. „Niestety, szybka ocena lekarska wykazała, że ​​mężczyzna zmarł przed przybyciem pierwszej pomocy” – dodał.

Perry miał 54 lata.

LAFD podała, że ​​okoliczności śmierci aktora badają Departament Policji Los Angeles i lekarz sądowy hrabstwa Los Angeles.

Biuro koronera poinformowało w niedzielę CNN, że przeprowadzono sekcję zwłok, ale biegli czekają na wyniki raportów toksykologicznych, które pozwolą ustalić przyczynę śmierci Perry’ego. Wypełnianie takich raportów może zająć tygodnie.

Nie podejrzewa się żadnego przestępstwa – poinformowało CNN źródło organów ścigania.

Rodzice Perry’ego, John Bennett Perry i Susan Morrison, wraz z jego ojczymem, korespondentem „Dateline” Keithem Morrisonem, byli widziani, jak przybywali do domu aktora w sobotni wieczór, po interwencji policji.

Rodzina Perry’ego wydała oświadczenie ludzie W czasopiśmie napisano, że byli „głęboko zasmuceni tragiczną stratą naszego ukochanego syna i brata”.

„Matthew przyniósł światu tyle radości jako aktor i przyjaciel” – czytamy w oświadczeniu. „Wszyscy znaczycie dla niego tak wiele i doceniamy ogromny wylew miłości”.

READ  Strzelec wrzesień 2022