18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kenan Thompson wspiera protesty na uczelniach, o ile nie wiążą się one z jego córką podczas zimnego otwarcia SNL

Kenan Thompson wspiera protesty na uczelniach, o ile nie wiążą się one z jego córką podczas zimnego otwarcia SNL

nbc

Kenan Thompson wystąpi w tym tygodniu w odcinku „Saturday Night Live” podczas zimnego otwarcia.CNN

Sobotnia noc na żywo„Nikt nie przejął Najważniejsza wiadomość minionego tygodnia W najnowszym odcinku członkowie obsady grali zaniepokojonych rodziców dzieci z college’u w Nowym Jorku, którzy w weekend uczestniczyli w protestach na świeżym powietrzu.

W sobotnim odcinku – czyli Gospodarzem jest Dua Lipa (który był także gościem muzycznym) – Michael Longfellow zagrał gospodarza talk-show, który powitał rodziców granych przez Heidi Gardner, Mickey Day i Kenana Thompsona.

Longfellow zauważył, że był to niepokojący okres na kampusach w całym kraju i poprosił gości o komentarz.

Choć bohaterowie granych przez Gardnera i Daya wyrazili zaniepokojenie działalnością ich dzieci podczas protestów przeciwko wojnie Izraela z Hamasem, Thompson oświadczył, że wspiera te wysiłki.

„No cóż, myślę, że to wspaniale, jest wspaniale” – powiedział. „Nic nie napawa mnie większą dumą niż młodzi ludzie, którzy swoimi głosami walczą o to, w co wierzą”.

Kiedy jednak Longfellow zapytał Thompsona, co myśli o swojej córce, studentce Uniwersytetu Columbia, biorącej udział w programie, ten odpowiedział: „Co teraz? Kiedy jego córka tam będzie? Nie, stary, wygłupiasz się!”.

„Lepiej, żeby Alexis Vanessa Roberts miała swój tyłek na zajęciach. Daj mi znać, że jest w jednym z tych cholernych namiotów, a nie w sypialni, za którą zapłaciła” – dodał.

Kiedy Day powiedział: „Myślałem, że wspierasz protesty studentów”, Thompson odpowiedział: „Bracie, popieram protesty wszystkich twoich dzieci, nie moje dzieci, wiedzą lepiej, strzelaj”.

Thompson dodał później, że jego córka nie wspomniała podczas protestu o „Uwolnij to, uwolnij tamto”, „bo powiem ci, co nie jest darmowe – Kolumbia!”

Wspomniał także, że szkoła miała „chęć”, aby pobierać „68 000 dolarów rocznie” za czesne, a on „ciężał sobie”, żeby za to zapłacić.

READ  Robert Downey Jr. uważał, że granie Iron Mana wpłynie na jego aktorstwo

„Robię to wszystko. „Uber cały dzień, Uber je całą noc, koszę trawę w weekendy, sprzedaję portfele Gucci z bagażnika”. „Life coaching na IG i polowanie na trofea, kiedy tylko jest to możliwe”.

we wtorek na Uniwersytecie Columbia. Dziesiątki demonstrantów Weszli do Hamilton Hall uniwersytetu i zabarykadowali się w środku, zanim instytucja zwróciła się o pomoc do Departamentu Policji Nowego Jorku.

Według nowojorskiej policji podczas propalestyńskich protestów w Kolumbii oraz w City College w Nowym Jorku aresztowano 282 osoby.

Według urzędnika nowojorskiej policji spośród 112 osób aresztowanych w Kolumbii 32 (tj. 29%) nie było związanych z uniwersytetem. W City College w Nowym Jorku aresztowano 170 osób, a 102 (czyli 60%) z nich nie było związanych z uczelnią.

W przygotowaniu tego raportu uczestniczyli Shimon Prokopich, Mark Morales i Selena Tibor z CNN.