7 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Premiera „Five Nights At Freddy’s” jest najczęściej oglądanym tytułem w programie Peacock – Deadline

Premiera „Five Nights At Freddy’s” jest najczęściej oglądanym tytułem w programie Peacock – Deadline

Pięć nocy u Freddy’ego Straszy rekord na pawie.

Horror, który trafił do kin i zadebiutował na streamerze 27 października, stał się najczęściej oglądanym filmem lub serialem Peacocka w historii w ciągu pierwszych pięciu dni od pojawienia się na platformie streamingowej.

To przekracza Koniec Halloween, Film Super Mario Bros, Bel Air I Drużba: rozdziały końcowe Według NBCUniversal za zaszczyt.

Firma również promuje Pięć nocy u Freddy’ego Jest to najczęściej oglądany tytuł rozrywkowy ze wszystkich gatunków od czasu debiutu i największe otwarcie w historii filmu o tematyce pawia w ciągu pięciu dni.

Jak zwykle NBCUniversal nie opublikowało rzeczywistych danych na poparcie tej tezy. Film może pojawić się na listach przebojów Nielsena w przyszłym miesiącu, w zależności od tego, jak wypadnie w pierwszych tygodniach na tle innych serwisów streamingowych.

Film opowiada historię Mike’a (Josh Hutcherson), młodego mężczyzny z problemami, który opiekuje się swoją 10-letnią siostrą Abby (Piper Rubio), którego prześladuje nierozwiązane zaginięcie młodszego brata ponad dziesięć lat temu. Niedawno zwolniony i desperacko poszukujący pracy, aby móc zachować opiekę nad Abby, Mike zgadza się objąć stanowisko nocnego ochroniarza w opuszczonej restauracji: Pizzeria Freddy’ego Fazbeara. Jednak Mike wkrótce odkrywa, że ​​we Freddym nic nie jest takie, jakim się wydaje. Z pomocą miejscowej funkcjonariuszki policji Vanessy (Elizabeth Lail) noce Mike’a u Freddy’ego doprowadzą go do niewytłumaczalnych spotkań z siłami nadprzyrodzonymi i wciągną go w czarne serce niewypowiedzianego koszmaru.

Z Blumhouse i Universal Pictures, Pięć nocy u Freddy’ego Producentami wykonawczymi są Beatriz Siqueira, Ryan Turek, Christopher H. Warner, Russell Bender i Mark Mostman. Opiera się na grze wideo Scotta Cawthona, który napisał także scenariusz wraz z Sethem Cuddebackiem i Emmą Tammy. Tami wyreżyserował film.