16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Serowe show otwiera się w Europie z polskim wydaniem – Źródła

Shobi, oddział e-commerce firmy Sea Limited, został sfotografowany 5 marca 2021 r. w swoim biurze w Singapurze. REUTERS / Edgar Su

Singapur, 7 września (Reuters) – Sea Limited (Opóźnienie) Shobi przygotowuje się do startu w Polsce i obecnie zatrudnia sprzedawców – poinformowały Reuters dwa źródła firmy, które dowiedziały się o tej sprawie.

Posunięcie to jest pierwszą ekspansją europejskiego e-commerce dla wartej 190 miliardów dolarów grupy technologicznej z siedzibą w Singapurze, której dział gier Karena już działa w regionie.

Shobi jest tam w tym samym czasie Przygotowanie do uruchomienia w Indiach, Po poważnej ekspansji, podał w zeszłym tygodniu serwis Reuters Ameryka Łacińska Od początku tego roku. Czytaj więcej [nL1N2PN1K7]

Jedno ze źródeł powiedziało Reuterowi, że Shobi dokładnie mierzy swoją globalną ekspansję, testując potencjalne nowe rynki.

Dwa źródła, które nie miały uprawnień do wypowiadania się w mediach, zażądały zatajenia nazwy, twierdząc, że Shobi zostanie również uruchomiony w Argentynie w nadchodzących miesiącach.

Według analityków rynkowych, firma już dominuje w handlu elektronicznym w Azji Południowo-Wschodniej, przynosząc na całym świecie 1,2 miliarda dolarów przychodu za kwartał zakończony 30 czerwca.

Polski serwis informacyjny Wiadomoscihandlowe.pl jako pierwszy poinformował o ekspansji Shobi do Polski. Sea nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz.

Firma badawcza Euromonitor szacuje, że polski rynek e-commerce jest wart 16,16 miliardów (19 miliardów dolarów), przy znacznym wzroście w porównaniu z krajami zachodnimi.

Amazonka (AMZN.O) W tym roku ruszyła lokalna strona internetowa, a Alegro, największa domowa firma e-commerce, coraz częściej instaluje własne Paczkomaty.

Raport Fanny Patkin; Edycja Martin Box

Nasze standardy: Zasady Fundacji Thomson Reuters.

READ  Polska vs Arabia Saudyjska: data starcia grupy C Mistrzostw Świata 2022, transmisja na żywo za darmo, kanał telewizyjny i godzina rozpoczęcia