22 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Nie możemy się rozpraszać”: Southgate ostrzega Anglię przed samozadowoleniem w Polsce | Anglia

Gareth Southgate ostrzegł Anglia Nie popadajcie w samozadowolenie przed eliminacjami do Mistrzostw Świata w Polsce. Anglia wygrała do tej pory wszystkie pięć meczów i jest na szczycie grupy, ale w środę czeka ich najtrudniejszy test w Warszawie.

Znowu wygrana 4-0 Węgry I Andora Euro 2020 dodał tylko dobrą cechę finalistów, ale Southgate był ostrożny, zanim zmierzył się z drugą w kolejności Polską.

„Jako zespół musimy zdać sobie sprawę, że jesteśmy w dobrym momencie i drużyna gra dobrze” – powiedział menedżer reprezentacji Anglii. „Mamy zespół graczy, którzy mogą czuć się komfortowo grając i grając dobrze. Ale te chwile są również niebezpieczne, ponieważ jeśli jesteśmy zadowoleni, przechodzimy do gry, która jest wyzwaniem.

„To motywacja na wysokim poziomie, ale ochrona przed poczuciem, że jesteśmy lepsi od siebie. Uzyskujemy dobre wyniki, ponieważ ciężko dla siebie pracujemy.

Southgate dokonał 11 zmian w niedzielnym wygranym 4:0 meczu z Andorą, ale podkreślił, że powrót do ubiegłotygodniowego zwycięstwa na Węgrzech nie był prostą decyzją. „Drużyna, która grał na Węgrzech, ale można się spierać, która jest naszą najsilniejszą drużyną, byliśmy w stanie odpocząć tym osobom po zakończeniu meczu” – dodał.

„W tej grupie wciąż jest dużo rywalizacji o miejsca. Nie jest łatwo powiedzieć, że wygraliśmy ten mecz. Ta drużyna wróci i zapewni ten sam poziom wydajności. Polska Będzie inny. Problemy, które masz w nocy, mogą być różne, więc nie możemy wędrować w nocy. ”

Reprezentanci Anglii byli rasistami podczas ostatnich kwalifikacji w Budapeszcie w czwartek, podczas gdy Southgate nie sugerował, że jego drużyna stanie w podobnej sytuacji w Warszawie, ale spodziewa się wrogiego przyjęcia i jest ważny, aby uspokoić kibiców gospodarzy.

Fire: Zarejestruj się i otrzymuj nasz codzienny e-mail piłkarski.

„Musimy podejść do gry jak do każdej innej nocy. Wiemy, że posiadanie piłki będzie dużym czynnikiem w radzeniu sobie z tymi sytuacjami” – powiedział. Wygrali swoje ostatnie dwa mecze, a Węgry mają jednych z najlepszych piłkarzy w drużynie, którzy mają przeciwko nam najlepszą piłkę.

READ  Polskie szopki łączą politykę i tradycję

Kiedy Anglia pokonała Polskę 2:1 na Wembley w marcu, na widowni nie było Roberta Lewandowskiego, który strzelił rekordową bramkę. Prowadzi w środę w składzie, a Jordan Pickford jest podekscytowany wyzwaniem, przed którym stoi napastnik Bayernu Monachium. – Wiemy, że to świetna drużyna, jest świetnym napastnikiem – powiedział Bigford. „Więc skupimy się na pewnych obszarach i będziemy gotowi na wszystko”.