13 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Belg Łukasz Kaczmarek rozgromił rywali. ME siatkarze

W polskim składzie znajdą się rozgrywający Krzekors Somas i napastnik Łukasz Kaczmarek, którzy zastąpią Fabiana Triscę i Bartosa Kurka. Pierwsza grupa z pewnością należała do Coxsmarka. Udało mu się trafić (ukończył 5 z 8 ataków), ale zdobył punkty blokując. Zgromadził w sumie siedem „oczu”. Jednak cały nasz zespół dobrze wypadł w okręgu wyborczym. Zespół Piao Geroniego zdobył siedem punktów. W grze występ Somach był przyzwoity. Niestety obawialiśmy się ponownego przyjęcia naszego zespołu. Trener Sam Derrow zdobył tylko 3 z 11 piłek.

W drugiej grupie zawodnicy Fernando Munoza Beniteza sprawili wiele problemów reprezentacji Polski. Belgowie wreszcie zaczęli grać. Ponadto Hendrik Turlings, który zakończył z sześcioma piłkami, był bezbłędny w ataku. Nasz zespół oczywiście poprawił odbiór, głównie dzięki Pave’owi Jaderskiemu. Kapitan Mika Kubik celował w tym elemencie. Niestety w ataku nie ukończył żadnej z czterech piłek. Zachował jednak jedyny bilet w tej grupie dla naszej drużyny. Belgowie grają w tę grę od dawna. Mieli trzy punkty przewagi. Ale wtedy trener Vittal Heinen, który grał przeciwko swoim kolegom z drużyny, dokonał podwójnej zmiany, zastępując Sumasha i Kaszmarka Trezecą i Gorkiem. Pomogło. Biali i Czerwoni odrobili straty i ostatecznie okazali się bardzo skuteczni.

Trzecia grupa to znów niewielka przewaga Belgii i Polacy gonią rywali. Kubik nie uderzył ponownie. Przez cały mecz zakończył mecz dwoma z 13 piłek. 11:12 Z sytuacji Polacy dostali jeszcze siedem punktów. Głównie dzięki mocnej grze Coxmarka i znakomitym występom naszego zespołu, a zwłaszcza Piotra Novakovsky’ego, który zdobył w tej pozycji cztery punkty. Podopieczni Piao Jiruniego nie oddali tej przewagi do końca grupy i mogli wygrać cały mecz.

READ  🇵🇱 Polska: Natalia Smaaz i Laura Beckiewicz awansują z Sanza na Szcz: półfinał Eurovija Junior 2022

Polska – Belgia 3: 0 (25:18, 26:24, 25:16)

Polska: Krzekors Somas (2 punkty), Piotr Novakovsky (12), Ugas Kazmarek (15), Wilfredo Leon (13), Mike Kubiak (5), Mathews Finnick (8), Bavi Jaderski (Libero), Damien Wojciech (1) , Fabian Trisca, Bardos Curiek, Camille Semenuke.

Belgia: Stein de Hulst, Hendrik Durlinks (16), Sam Deru (14), Arno van de Velde (1), Wood d’Hir (3), Mathis Desmet (12), Martin Perrin (Libero) Oras Mathis Verhannemann, Jelly Rippens ( Libro), Bram von Ten Trees (2), Lenert von Elson, Liam McLesky.

Sędziowie: Vlastimil Kovar (Czechy) i Demir Olezhnik (Rosja).

PUBLICZNOŚĆ: 8316.

Trasa:

Wstawiłem: 5:4, 10:7, 15:9, 20:13, 25:18.

Druga grupa: 3:5, 10:9, 14:15, 19:20, 25:24, 26:24.

Trzecia grupa: 4:5, 9:10, 15:12, 20:13, 25:16.

Z Krakowa – Thomas Kalimba, Unit Sport