7 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Selena Gomez usuwa post Only Murders in the Building po tym, jak została oskarżona o naruszenie strajku aktorów

Selena Gomez usuwa post Only Murders in the Building po tym, jak została oskarżona o naruszenie strajku aktorów

Selena Gomez usunęła post na Instagramie po tym, jak została oskarżona o naruszenie zasad strajku aktorów, które zabraniają członkom Screen Actors Guild-American Television and Radio Artists (SAG-AFTRA) promowania swojej twórczości.

we wtorek (29 sierpnia), mniej więcej w czasie finału serialu Zabójstwa tylko w budynku Premiering 31-letni aktor, który występuje w serialu Disney+ jako detektyw-amator obok Steve’a Martina i Martina Shorta, udostępnił coś, co wyglądało na klip zza kulis.

„Zaginiony i poszukiwany” – napisała Gomez w komentarzu do postu, który zawierał także znacznik oficjalnego konta programu.

Choć komentarz Gomez zniechęcił jej 428 milionów obserwujących do oglądania programu, wywołał wśród fanów debatę na temat tego, czy złamał zasady strajku.

Część komentatorów oskarżyła ją o dźgnięcie nożem, inni określili post jako „głuchy” – jak donosi brytyjski dziennik „Daily Mail”. różnorodny.

Film zyskał ponad 1,1 miliona polubień, zanim wkrótce potem został usunięty z jej profilu.

Niezależny Skontaktowałem się z przedstawicielami Gomeza w celu uzyskania komentarza.

Wpis Seleny Gomez na Instagramie

(Zrzut ekranu przedstawiający Selenę Gomez na Instagramie)

Tysiące aktorów strajkuje od 14 czerwca, kiedy to dołączyli do związku scenarzystów, Writers Guild of America (WGA), walcząc między innymi o lepsze płace.

Obydwa związki starają się rozwiązać problemy spowodowane dominacją usług streamingowych, która zmieniła wszystkie aspekty produkcji i płac w branży.

Zgodnie z zasadami strajku SAG-AFTRA członkom nie wolno promować żadnych swoich działań za pośrednictwem postów w mediach społecznościowych ani wywiadów, dopóki strajk będzie trwał.

Logo Amazona Prime

Dzięki Amazon Prime Video możesz uzyskać dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych

Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego

Subskrypcja

Jednakże niektóre filmy i programy telewizyjne uważane za „prawdziwie niezależne” otrzymały – z pewnymi wyjątkami – pozwolenie na kontynuację produkcji.

Kilka projektów otrzymało wstępne oferty, w których biorą udział tacy aktorzy, jak Anne Hathaway, Dakota Fanning, Jason Bateman i Matthew McConaughey.

Po raz pierwszy od 1960 roku aktorzy i pisarze pikietowali przed wytwórniami filmowymi i telewizyjnymi, co skutecznie doprowadziło do zamknięcia Hollywood.

Swoje poparcie dla strajku wyraziło wiele gwiazd, w tym Bryan Cranston, do którego niedawno dołączył jego zespół. Szkoda Na pierwszej linii frontu strajku w Los Angeles udzielono niespodziewanego wywiadu.

tygodnie temu, Parki rozrywki i kurorty Gwiazdy Aubrey Plaza, Nick Offerman, Adam Scott, Ben Schwartz, Sam Elliott, Jim O’Hare, Rita i Alison Becker zebrali się, aby dołączyć do linii pikiet przed biurami Amazona w Culver City w Kalifornii.