22 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gwyneth Paltrow mówi, że „spytaj Marvela o powrót Pepper Potts”, a nie ją – Variety

Gwyneth Paltrow mówi, że „spytaj Marvela o powrót Pepper Potts”, a nie ją – Variety

Gwyneth Paltrow przekierowała fana Marvela do dyrektorów studia po tym, jak zapytano ją, czy nie pojawi się jako Pepper Potts w Marvel Cinematic Universe. Paltrow po raz pierwszy pojawiła się jako postać w Iron Man z 2008 roku, pierwszym filmie MCU. Zagrała główne role w „Iron Man 2” i „Iron Man 3”, a także pojawiła się jako Pepper w innych filmach MCU, takich jak „Spider-Man: Homecoming” (który Źle o tym zapomniałem) i „Avengers: Koniec gry”. Ostatni film był na razie jej ostatnim występem w MCU.

Podczas sesji pytań i odpowiedzi z fanami na Instagramie jeden z obserwujących napisał do Paltrow: „Zadaję to pytanie za każdym razem, gdy odpowiadam na pytanie, dlaczego przestałeś pracować nad Marvelem i czy tęsknisz za tym? [Robert Downey Jr.?]”

„O mój Boże, przestań na mnie krzyczeć!” Paltrow odpowiedziała z humorem. „Przestaliśmy to robić, ponieważ umarł Iron Man. A po co ci Pepper Potts bez Iron Mana? Nie wiem. Zadzwoń do Marvela i nakrzycz na nich, a nie na mnie. Po prostu tu siedzę”.

Główną gwiazdą Paltrow w całym MCU był Robert Downey Jr. w roli Tony’ego Starka/Iron Mana, ale postać ta zmarła pod koniec „Endgame”. Bez stałej obecności Iron Mana Paltrow uważa, że ​​Pepper nie ma potrzeby ponownego pojawiania się w filmie Marvela.

Podczas wywiadu na początku tego roku z inną gwiazdą Marvela, Scarlett Johansson „Zadanie podcastu” Paltrow została zapytana, czy na dobre skończyła z MCU. „Myślę, że tak” – odpowiedziała wówczas. – To znaczy, że nie umarłem, żeby zawsze mogli mnie zapytać.

Johansson w swojej odpowiedzi była bardziej konkretna, mówiąc fanom, że nie planuje ponownie grać w Czarną Wdowę. Jej postać zginęła także w Avengers: Infinity War.

READ  Podsumowanie plotek: Kolejna umowa telewizyjna Raw, CM Punk w NXT, dywizja Punk i Rollinsa

„Mam dość” – powiedział Johansson. „Rozdział dobiegł końca. Zrobiłem wszystko, co musiałem. A ciągłe powracanie i odgrywanie danej postaci w ciągu dekady jest wyjątkowym doświadczeniem. „

Do Marvel Cinematic Universe dołączono niedawno „Strażnicy Galaktyki Vol. 3”. Nowe odsłony, które pojawią się tej jesieni, to drugi sezon „Lokiego” na Disney+ i „The Marvels” w kinach.