22 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Selena Gomez debiutuje na premierze „Loli” na czerwonym dywanie.

Selena Gomez debiutuje na premierze „Loli” na czerwonym dywanie.

Selenę Gomez Dała swoim charakterystycznym ciemnym lokom subtelną aktualizację w samą porę, aby uczcić swoją najlepszą przyjaciółkę Nicolę Peltz BeckhamDebiut reżyserski.

31-letnia Gomez pojawiła się na premierze filmu w sobotę, 3 lutego Lola w Regency Bruin Theatre w Los Angeles. Zachwycała w czarnym body z białym jedwabnym gorsetem pod spodem.

Aby zabłysnąć, Gomez wybrała różowe usta i czarny tusz do rzęs na rzęsach. Jej włosy zostały rozjaśnione pasmami czerwonobrązowymi, aby dodać lokom czerwonego odcienia.

Wygląd piosenkarki „Rare” pasował do 29-letniej Beckham z Peltz, która również miała na sobie biały gorset i wysoki kucyk, od którego widać było czerwonawo-brązowe włosy.

Powiązany: Najlepsze fryzury, kolory i więcej nowych stylów gwiazd na rok 2024

Gwiazdy będą szaleć w roku 2024 dzięki metamorfozie włosów. Od cięć po kolory i przedłużanie – ulubione gwiazdy dają nam główne inspiracje związane z urodą na czerwonym dywanie i poza nim. Jennifer Aniston udowodniła, że ​​warstwy są zawsze dobrym pomysłem, kiedy 7 stycznia podczas ceremonii rozdania Złotych Globów ozdobiła czerwony dywan subtelnym bobem. Ha […]

W sobotę Gomez pełnił obowiązki najlepszej przyjaciółki, aby wspierać Peltz-Beckhama w roli gwiazdy i reżysera Lola. Wśród uczestników był także mąż Nicoli, Brooklyn Beltz BeckhamI jego rodzina. matka Brooklynu, Victoria BeckhamI młodszy brat Cruza Beckhama Pojawiła się także na premierze.

Selena Gomez debiutuje pasemkami Auburn na premierze Loli Red Carpet swojej przyjaciółki Nicoli Peltz

Selena Gomez i Nicola Peltz Lisa O'Connor/AFP za pośrednictwem Getty Images

Dla Gomez był to pierwszy raz, kiedy pokazała swoje kasztanowe loki. W zeszłym miesiącu podczas rozdania Złotych Globów uczesała swoje naturalne ciemnobrązowe włosy w ciasny kok.

Nominowana do nagrody Grammy znana jest również ze zmiany koloru włosów, często przechodząc na blond na krótkie okresy.

„Myślę, że zdecydowanie lepiej wyglądam, gdy jestem blondynką” – powiedziała. Magazyn Vogue'a We wrześniu 2021 r. „Poczułam, że mogę zrobić szalone rzeczy z włosami lub wypróbować nowy wygląd z makijażem. „To była po prostu świetna zabawa”.

Chociaż Gomez przyznała wówczas, że utrzymanie jasnych loków „przez chwilę” może być trudne, podoba jej się ogólna estetyka. „Poczułam zimno i emocje” – zachwycała się. „To był tylko cały etap, przez który przeszłam. Szczerze za tym tęsknię, nie będę kłamać. „Blond Selena nie odeszła na zawsze. Powiem ci to.”

Umiejętności stylistyczne Gomez wpłynęły nawet na jej rolę Mabel Mory w Hulu Zabójstwa tylko w budynku.

„Nie ubieram jej w te krzykliwe rzeczy, które nosi na czerwonym dywanie”. Pomiń Projektant mody Dana Covarrubias Powiedział, że wyłącznie Tygodnik „Nas”. We wrześniu 2023 r. „Styl Seleny jest zupełnie inny. W codziennym życiu liczy się dla niej tylko komfort. Kilka razy ubierzemy ją w coś, co bardziej przypomina Selenę niż Mabel, a ona właściwie powie: „To też wygląda jak Selena” lub czasami ubierze coś i powie: „To wygląda podobny do Mabel.” „”

Dwa miesiące później, w listopadzie 2023 r., Gomez dodała blond pasemka do swoich brązowych loków.

READ  Shazam 2 Star, Zachary Levi, krytykuje „śmieci” pochodzące z Hollywood