24 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ayo Edebiri przeprasza za wokalne żarty Jennifer Lopez

Ayo Edebiri przeprasza za wokalne żarty Jennifer Lopez

3 lutego Ayo Edebiri prowadząca „Saturday Night Live” przyznała się do żartów, które opowiadała w przeszłości na temat Jennifer Lopez, która była gościem muzycznym odcinka.

W skeczu teleturnieju, w którym Kenan Thompson zmuszał uczestników, aby liczyli się ze swoją niegrzeczną obecnością w mediach społecznościowych, Edbury skinął głową w związku z niedawno powracającymi komentarzami, mówiąc: „OK. Rozumiemy. Niewłaściwe jest zostawianie złych komentarzy lub publikowanie komentarzy tylko po to, by zyskać siłę przebicia”. ”Albo wypowiadasz się w podcaście i nie zastanawiasz się nad konsekwencjami, bo masz 24 lata i jesteś głupi. Ale myślę, że mówię w imieniu wszystkich, kiedy mówię, że od teraz będziemy bardziej się zastanawiać nad tym, co umieściliśmy w Internecie.

Edebiri pojawiła się w odcinku „Scam Goddess” z 2020 r., w którym prowadząca Laci Mosley powiedziała, że ​​„cała kariera Lopez to jedno długie oszustwo” i że piosenkarka nie była świadoma, że ​​ludzie ją krytykują.

„No cóż, o to właśnie chodzi – ona myśli, że występuje w wielu utworach, ale to nie ona. Myślę, że nadal jest dobra, mimo że nie śpiewa większości z tych piosenek” – odpowiedział Edibiri.

Kontynuowała: „Większość piosenek będzie pisana w stylu: «J.Lo nie miał czasu, aby dostać się do studia»”. „J.Lo był zajęty”. zrobił co? Najwyraźniej nie śpiewa.

Lopez nie pojawił się w żadnych szkicach podczas odcinka, ale stał w nich u boku Edebiriego Przed odcinkiem wypuszczono promo. „Uwielbiam twój program” – zachwyciła się Lopez, na co Edebiri odpowiedział: „Uwielbiam wszystko, co robisz”.

READ  W wieku 88 lat zmarł pianista i piosenkarz Les McCann