22 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Według doniesień Drew McIntyre opuścił ring po głównym wydarzeniu WWE Survivor Series

Według doniesień Drew McIntyre opuścił ring po głównym wydarzeniu WWE Survivor Series

Zakończenie WWE Survivor Series przyniosło jedne z najbardziej chaotycznych wiadomości, jakie kiedykolwiek pamiętam, a mianowicie kontrowersyjny powrót CM Punka przed hałaśliwą publicznością w Chicago, kończący prawie dziesięcioletnią nieobecność w firmie. Po zabawnym głównym wydarzeniu w WarGames,

Choć wielu fanów jest podekscytowanych powrotem Punka, mężczyzną, który podobno nie był w najlepszym nastroju pod koniec wieczoru, był Drew McIntyre. według PWinsider, były mistrz świata opuścił ring i za kulisy zaraz po głównym wydarzeniu, po czym zamknął drzwi do swojej szatni i natychmiast opuścił Allstate Arena w bluzie z kapturem. Z raportu wynika, że ​​frustracja McIntyre’a była głośna i wyraźna, co doprowadziło do wielu rozmów po incydencie, nie ma jednak jasnego powodu, dlaczego zareagował w ten sposób, a jego wyjście z ringu nastąpiło przed wielkim wejściem Punka.

Innym wykonawcą, który brał udział w meczu WarGames, który był wyraźnie zdenerwowany, gdy Survivor Series zniknął z anteny, był Seth Rollins, którego widziano, jak zwracał się przeciwko Punkowi i był powstrzymywany przez ochronę, a także duet komentatorów WWE składający się z Coreya Gravesa i Michaela Cole’a w kilku filmach zarejestrowanych przez fanów w mediach społecznościowych Media społecznościowe.

W tym momencie nie wiadomo, czy Rollins reaguje na fabułę, ponieważ obecny mistrz świata WWE w wadze ciężkiej przez lata dawał znać na forach publicznych o swoich uczuciach do Punka.

READ  Śmierć gwiazdy „One Life to Live” w wieku 66 lat