22 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Taylor Swift jest zadowolona z żartu Trevora Noaha podczas rozdania nagród Grammy

Taylor Swift jest zadowolona z żartu Trevora Noaha podczas rozdania nagród Grammy

Taylor Swift w końcu usłyszała żart z NFL, którym mogła się cieszyć podczas 66. dorocznej ceremonii rozdania nagród Grammy w niedzielę (4 lutego).

Podczas transmisji na żywo z Crypto.com Arena w Los Angeles gospodarz Trevor Noah zaatakował fanów piłki nożnej za krytykę uwagi, jaką cieszy się gwiazda popu, odkąd zaczęła spotykać się z rozgrywającym Kansas City Chiefs Travisem Kelce.

Śledź na żywo relację z rozdania nagród Grammy w The Independent tutaj.

„Uważam, że to niesprawiedliwe, że fani NFL narzekają, że kamery są skierowane na Taylor Swift, tak jakby to ona kontrolowała kamery podczas meczu. Daj jej po prostu żyć” – powiedział Noah.

„Właściwie, dziś wieczorem w imieniu Taylor, wiesz, co mam zamiar zrobić? Dam jej spokój. Za każdym razem, gdy wspominają Taylor Swift, zamierzam się zemścić. Za każdym razem, gdy ktoś powie Taylor Swift, przełączę kamery na kogoś grającego w piłkę nożną, to właśnie zrobię. CIĘCIE!” „

Kiedy Noah krzyknął „Cięcie”, kamery przełączyły się na Brooklyn dziewięć dziewięć Star Terry Crews, który przez lata grał w lidze NFL w defensywie i obrońcy, zanim przeszedł na emeryturę i rozpoczął karierę aktorską.

„O tak, czy lubisz Terry’ego Crewsa?” Noah mówił dalej, podczas gdy załoga wyglądała na całkowicie zdezorientowaną, rozglądając się dookoła. „Lepiej napraw twarz, Terry!” – krzyknął Noe.

Taylor Swift (po lewej) i Trevor Noah na rozdaniu nagród Grammy

(CBS)

Swift wyglądała na uszczęśliwioną, gdy śmiała się wraz z żartem.

W zeszłym miesiącu podczas ceremonii rozdania Złotych Globów Swift była pod nie mniejszym wrażeniem żartu, który zrobił jej koszt komik Joe Kooy.

READ  Wygląda na to, że Jennifer Lopez używa zaimków neutralnych płciowo, by przedstawić swojego syna

„Jaka jest duża różnica między Złotymi Globami a NFL? Podczas Złotych Globów mamy mniej ujęć Taylor Swift” – powiedział gospodarz.

Kiedy kamera przesunęła się na zbliżenie Swift, można było zobaczyć, jak zacisnęła usta, zanim wzięła łyk napoju, z lodowatym wyrazem twarzy.

Taylor Swift nie lubiła żartów Jo Koy jej kosztem

(Najważniejszy +)

Swift otrzymała sześć nominacji do tegorocznych nagród Grammy i będzie rywalizować w każdej z głównych kategorii: Album Roku, Płyta Roku i Piosenka Roku.

Jeśli wygra Album Roku, może zapisać się na większą skalę w historii nagrody Grammy północ.

Obecnie wraz ze Steviem Wonderem, Paulem Simonem i Frankiem Sinatrą ma na swoim koncie trzy nagrody w kategorii Album Roku.

Jeśli pokona pozostałych nominowanych w tej kategorii – Boygeniusa, Janelle Monaé, Jona Batiste, Lanę Del Rey, Miley Cyrus, SZA i Olivię Rodrigo – Swift stanie się pierwszą i jedyną osobą, która czterokrotnie zdobyła Album Roku.