22 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Godzilla i Evangelion tworzą nowy japoński świat kina

Godzilla i Evangelion tworzą nowy japoński świat kina

Giganci japońskiego przemysłu łączą siły, aby stworzyć nowy kinowy świat oparty na charakterystycznych cechach. Jest właścicielem Toho, Toei, Khara i Tsuburaya Productions ogłaszać Zbliżająca się premiera Shin Japan Heroes Universe, która będzie zawierać reprezentacje z serii Godzilla, Ultraman, Kamen Rider i Evangelion.

Toho to firma, która stworzyła Godzillę, Toei stoi za Kamen Riderem, Tsuburaya produkuje Ultramana, a Khara to założone przez niego studio animacji Neon Genesis Evangelion Twórca Hideaki Anno. Założyciel Tsuburaya Productions, śp. tokusatsu Pionier efektów specjalnych, Eiji Tsuburaya, stworzył efekty filmowe zarówno dla serii Godzilla, jak i Ultraman.

Toho wydany w reżyserii Anno Shane Godzilla W 2016 roku Anno reżyseruje także nadchodzący film Shane Ultraman i Jeździec Shin Kamen, Wygląda na to, że restarty są podobne stylistycznie. Ostatnie kilka lat Evangelion: 3,0 + 1,0 trzy razy na raz był znany jako Shin Evangelion Jikijuban w Japonii i jest wymieniony obok „oskrzelaNowe filmy Strona internetowa Shin Japan Heroes Universe.

Tak więc, choć nie ogłoszono jeszcze żadnych nowych projektów, pomysł skrzyżowania tych właściwości pod hasłem „shin”, co po japońsku oznacza „nowy”, nie pochodzi znikąd. Jednak dodanie Evangelion do miksu, a także ogłoszenie czystego świata, w którym IP będą ze sobą współdziałać, przygotowuje grunt pod bezprecedensowe bitwy filmowe. Jakby Tokio-3 nie miało dość jedzenia bez pojawienia się Godzilli.

READ  Zendaya olśniewa w białej sukni w Paryżu na pokazie mody Louis Vuitton - The Hollywood Reporter