5 maja, 2024

Relacje na żywo z Mistrzostw Świata 2022: Argentyna prowadzi na początku drugiej połowy przeciwko Polsce

The Mistrzostwa Świata 2022 Środa trwa z grupą C na szczycie, gdzie Polska (1-1-0) twarze Argentyna (1-0-1) na stadionie 974 w Ras Abu Aboud w Katarze.

Możesz obejrzeć ten mecz i Każda gra turniejowa na FOX Sports Family of Networks — oficjalny partner nadawczy w języku angielskim w USA — aplikacja FOX Sports i FOXSports.com. Ty również możesz Streamuj pełne powtórki meczów za darmo na Tubi.

Oto najważniejsze sztuki!

Polska kontra Argentyna

ustawienie sceny

Argentyna dąży do awansu do fazy pucharowej po raz 13. w ostatnich 14 mistrzostwach świata. Siedząc w czymś, co wydaje się być niezwykłym otoczeniem, Argentyna musi albo wygrać w środę, zremisować z Polską i Meksykiem, albo zremisować, albo wyprzedzić Arabię ​​​​Saudyjską. Z drugiej strony Polska chce pozostać niepokonana po zwycięstwie i remisie w dwóch poprzednich meczach fazy grupowej. Polska, podobnie jak Argentyna, jest w stanie wygrać i awansować do fazy pucharowej. Polska, która prowadzi z czterema punktami w grupie C, mogłaby awansować po remisie.

Lionel Messi Wychodzisz na boisko po raz ostatni w Pucharze Świata?

Gdy Argentynie grozi eliminacja, Messi wprowadza swój kraj na boisko w meczu, który może być ich ostatnim meczem na Mistrzostwach Świata, ponieważ sugeruje, że będą to jego ostatnie Mistrzostwa Świata.

7′: Messi wygrywa walkę o piłkę, ale nie wykorzystuje okazji.

35-latek zdobył kombinację, aby odzyskać piłkę dla Argentyny. Jednak Messi nie był w stanie dokończyć gry fabularnej i umieścić punktu na tablicy.

10′: Więcej okazji dla Messiego

Messi był w stanie sparować jego uwolnienie wzdłuż lewej strony pola karnego, zanim obrońcy Polski wkroczyli, by ominąć róg strzału, co dało łatwą obronę. Wojciecha Szysnego.

28′: Argentyna jest blisko, ale nie ma cygar

Juliana Alvareza Miał świetną okazję przed bramką, aby dać Argentynie prowadzenie 1:0, ale jego strzał został przebity. Marcus Acuña Dostał odbicie, ale jego strzał poszedł w prawo.

READ  Padres pozyskali dwukrotnego mistrza w uderzaniu Luisa Areza w ramach wymiany z Marlins

33′: Blisko Olimpico!

Po rzucie rożnym Angel Di Maria z Argentyny prawie zdobył gola od wieków.

36′: Szczęsny broni

Polski bramkarz nadal zatrzymuje się, by wyprowadzić Argentynę z szachownicy.

38′: Messi przyznaje rzut karny

Analiza VAR wykazała, że ​​argentyński napastnik został sfaulowany w polu karnym i przyznał mu rzut karny.

39′: Messi zatrzymuje się na PK!

W dotychczasowej Bitwie Tytanów Szczęsny pokonał Messiego rzutem karnym, trafnie odgadując, co sprawiło, że mecz był bezbramkowy.

Rzut karny wykonany przez Lionela Messiego obronił Wojciech Szczecin, dzięki czemu Argentyna i Polska pozostały bez bramek

Pierwsza połowa: Obie drużyny wciąż bez punktów

Mimo wyniku 0:0 mecz Argentyna-Polska był emocjonujący. Argentyna nieustannie tworzyła okazje, ale Chesney sprostał wyzwaniu, broniąc dziewięć bramek w pierwszej połowie. Były bramkarz Stanów Zjednoczonych, Tim Howard, jest rekordzistą pod względem największej liczby obron w meczu mistrzostw świata, zdobywając 15 bramek w jednym meczu w 2014 roku.

Jeśli obecne wyniki utrzymają się w tym meczu oraz w meczu Meksyk-Arabia Saudyjska, Argentyna i Polska awansują z grupy C. Jednak gol Arabii Saudyjskiej wywarłby presję na Argentynę, aby objęła prowadzenie w drugiej połowie, ponieważ Argentyna potrzebowałaby zwycięstwa, aby awansować, gdyby Arabia Saudyjska wygrała.

47′: Argentyna w końcu się przebija

Szczęsny w końcu nie mógł się powstrzymać, kiedy Alexis McAllister po dośrodkowaniu, które wpadło do siatki, dając Argentynie prowadzenie 1:0.

Alexis McAllister z Argentyny strzela gola przeciwko Polsce w 46 minut

Meksyk prowadził 1:0, a Argentyna strzeliła gola. Polska będzie jednak nadal awansować wraz z Argentyną, jeśli utrzymają się obecne wyniki. Po tych ostatnich golach Polska ma dwa gole przewagi nad Meksykiem.

Bądź na bieżąco z aktualizacjami!

Najważniejsze artykuły z FOX Sports:

READ  Aktualizacje kontuzji Seahawks 2023 na tydzień przygotowawczy 2 przeciwko Dallas

Sprawdź pełny harmonogram Mistrzostw Świata i zobacz, jak oglądać każdy mecz na żywo tutaj.

Uzyskaj więcej dzięki Mistrzostwom Świata FIFA 2022 Śledź ulubione, aby otrzymywać informacje o grach, nowościach i nie tylko