13 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pula Powerball wzrasta do 1,23 miliarda dolarów po tym, jak prawie żaden los nie wygrał jackpota o wartości 1,09 miliarda dolarów

Pula Powerball wzrasta do 1,23 miliarda dolarów po tym, jak prawie żaden los nie wygrał jackpota o wartości 1,09 miliarda dolarów

Nieco ponad tydzień po sprzedaniu zwycięskiego losu Jackpot w wysokości 1,13 miliarda dolarów, no Tickets wygrało w środę wieczorem jackpot o wartości 1,09 miliarda dolarów. Zatem w nadchodzącym losowaniu Powerball, które odbędzie się w sobotni wieczór, do zgarnięcia będzie złoto o wartości co najmniej 1,23 miliarda dolarów. Kwota może wzrosnąć wraz ze wzrostem liczby wykorzystanych biletów.

Sobotnia wygrana będzie czwartą co do wielkości w historii loterii Powerball i ósmą co do wielkości w historii loterii w USA.

Zwycięskie liczby w środowym losowaniu Powerball to 11, 38, 41, 62, 65 i Powerball 15.

Zdobywca nagrody głównej będzie miał możliwość rozdysponowania pieniędzy w formie jednej natychmiastowej płatności, a następnie płatności rocznych przez 29 lat lub jednej płatności ryczałtowej w wysokości około 527,3 mln dolarów.

Wszystkie kwoty nagród są kwotami brutto.

Szacowana wartość pieniężna jackpota z sobotniego wieczoru wynosi co najmniej 595,1 miliona dolarów.

Ostatnia wygrana w Powerball miała miejsce w Nowy Rok, kiedy to pojedynczy los w Michigan przyniósł kwotę 842,2 miliona dolarów.

Gracze wygrywają jackpot, dopasowując wszystkie pięć białych kulek i czerwoną kulkę Powerball. Według Powerball szanse na wygranie jackpota w Powerball wynoszą około 1 do 292,2 miliona, ale dostępne są mniejsze nagrody. Szanse na wygranie nagrody mniejszej niż 4 USD wynoszą 1 do 24,87.

Bilety na Powerball kosztują 2 dolary za sztukę. Jest sprzedawany w 45 stanach, Dystrykcie Kolumbii, Portoryko i na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych.

READ  Robotnicy walczą o naprawę Millennium Tower w San Fran, ponieważ luksusowy budynek wciąż tonie