13 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Propozycja nowego startu może być zbyt skomplikowana, aby przejść ją w tym tygodniu

Propozycja nowego startu może być zbyt skomplikowana, aby przejść ją w tym tygodniu

Komisja Konkursowa zaproponowała kompleksową i rewolucyjną reformę kick-offu. Jeśli zostanie przyjęta, będzie to najbardziej radykalna zmiana w wyglądzie meczu od czasu wprowadzenia dwupunktowej konwersji w 1994 roku lub być może od chwili przesunięcia słupków bramki z linii bramkowej na tył bramki. Region w 1974 r.

Osobną kwestią jest długość i złożoność wniosku. Należy wziąć pod uwagę wiele warstw potencjalnych konsekwencji i permutacji. To nie jest rodzaj koalicji, która umożliwiłaby utworzenie szybkiej i łatwej koalicji, za przyjęciem której głosowałoby 75 procent parlamentarzystów.

Sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że choć dynamika zmian rośnie, wciąż istnieje sprzeciw. Jak już informowaliśmy, niewielu trenerów chce całkowicie wyeliminować rozpoczęcie meczu, postawić piłkę na 25-tce drużyny odbierającej i rozpocząć atak. Jeżeli zdecydują się na agresywne i/lub destrukcyjne podejście, trudno będzie poddać wniosek pod głosowanie w tym tygodniu.

Należy pamiętać, że w ostatnich latach doroczne spotkanie zostało skrócone – prywatne samochody ustawiały się w kolejce do ośrodka we wtorek zamiast w środę, aby szybko przesiąść się do prywatnego odrzutowca, i wydaje się, że nigdy nie ma na to wystarczająco dużo czasu. Pracuj nad rozwiązywaniem problemów i rozwiewaniem wątpliwości niezbędnych do uzyskania zgody trzech czwartych członków.

Niektóre propozycje są przedstawiane do maja, aby można było to po cichu zabić. Miałoby to prawdopodobnie większe szanse powodzenia, gdyby przewidziano dodatkowe dwa miesiące na pracę nad różnymi kwestiami i pytaniami.

Wydaje się, że jest to dużo do przetworzenia w krótkim czasie. W zależności od długości wniosku i ilości zagadnień z nim związanych, które zostaną omówione i rozwiązane (Na przykładkąt karny), wygląda na to, że zbliża się maj.

Cokolwiek się stanie, mecz pozostanie status quo, tak jak miało to miejsce w 2022 roku. Posiadanie piłki na 25. miejscu w celu zapewnienia sprawiedliwego trzymania się między linią bramkową a 25. punktem było rocznym eksperymentem. Ten eksperyment zaowocował mniejszą liczbą powtórek niż kiedykolwiek wcześniej.

READ  Ben Roethlisberger brzmi podczas zmiany nazwy pola Heinza

Biorąc pod uwagę, że nowe podejście prawdopodobnie doprowadzi do więcej A ponieważ rozpoczęcie zbliża się coraz bliżej niż kiedykolwiek, wydaje się nieuniknione, że w pewnym momencie ktoś o wystarczającym wpływie na sali ogłosi: „Po co ten pośpiech?”