16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Travis Kelce doskonale opisuje Harrisona Butkera

Travis Kelce doskonale opisuje Harrisona Butkera

W dzisiejszym ekosystemie medialnym, gdzie każda kwestia staje się pożywką dla gniewu i przeciwstawienia się wściekłości, nie ma miejsca na niuanse i realizm. Co sprawia, że ​​niuanse i realizm stają się jeszcze bardziej wartościowe, gdy się pojawiają.

Staraliśmy się ostrożnie i praktycznie podejść do kontrowersji wywołanych przemówieniem inauguracyjnym Harrisona Butkera w Benedictine College. od nas Wstępne ujęcie O sytuacji dot Trener Chiefs Andy Reid odpowiedział Na pytanie czy decyzja o kopnięciu jest Wyraził się jasno To prawdopodobnie skomplikuje jego występ, ponieważ głupotą byłoby oczekiwać, że jakakolwiek próba poradzenia sobie z sytuacją z uwzględnieniem niuansów i rzeczywistości nie będzie szukać niczego, co pasowałoby do biznesowego modelu gniewu i przeciwdziałania gniewowi. (Nadal próbujemy).

Chiefs Tight End Travis Kelce również próbował. Udało mu się znaleźć równowagę wśród współczesnej retoryki „Mam rację, jesteś idiotą”.

„Cenię go jako członka drużyny” – Kelce powiedział o Butkerze. nowe Horyzonty Podcast ze swoim bratem Jasonem. „Myślę, że Pat [Mahomes] Najlepiej to powiedzieć, gdy jest świetną osobą i świetnym kolegą z drużyny. . . . Traktował swoją rodzinę i rodzinę, którą mu zapewniła, jedynie z szacunkiem i życzliwością. Tak traktuje wszystkich. Jeśli chodzi o jego opinie i to, co powiedział [the] Przemówienie inauguracyjne, to jego. Nie mogę powiedzieć, że zgadzam się z większością lub którąkolwiek z nich, z wyjątkiem jego miłości do rodziny i dzieci. Nie sądzę, że powinienem go osądzać na podstawie jego poglądów, zwłaszcza religijnych, na temat tego, jak żyć, To nie jest to, kim jestem„.

Tak wszyscy powinniśmy traktować innych. Ty żyjesz swoim życiem, ja będę żył swoim. Jeśli/kiedy zdecyduję się wyrazić poglądy, z którymi się nie zgadzam, mogę to zrobić. A może tego nie zrobię. Może nadal będę żył tak, jak wybrałem.

Oczywiście takie podejście nie generuje kliknięć. Mniejszości wokalne na każdym krańcu spektrum muszą wcisnąć wszystko do „faszystowskiego” lub „przebudzonego” pudełka.

READ  Szkoły w Teksasie powstają i upadają

Faktem jest, że większość z nas mieszka pośrodku. Większość z nas tak naprawdę nie chce mówić innym, co mogą, a czego nie mogą robić. Większość z nas to ludzie racjonalni, rozsądni i racjonalni. Ale nie ma sensu zaspokajać potrzeb milczącej większości, bo ma ona lepsze rzeczy do roboty, niż ciągłe wkurzanie i zrzędzenie na tych, którzy mają odmienne poglądy.

Oddawanie moczu i jęczenie dotyczy obu stron. Nie jest już kwestią angażowania się w uczciwą debatę w nadziei na zmianę zdania. Chodzi o to, aby Twoja baza o podobnych poglądach była zawsze gotowa usłyszeć więcej siusiać i jęczeć, wspierając siusiać i skomleć.

I ryzykując oddawanie moczu i jęki przez całe to oddawanie moczu i jęki, czy nie mamy już dość oddawania moczu i jęków?

Jedyną wadą tego podejścia jest to, że partia rządząca może obsadzić wszystkie sądy federalne na każdym szczeblu sędziami o podobnych poglądach. Ponieważ nominacje te są dożywotnie, ich decyzje mogą mieć znaczący wpływ na nasze pełne prawa i obowiązki jako obywateli amerykańskich.

Jest to prosta różnica, która wydaje się być utracona przez większość, szczególnie większość pośrodku. Zwłaszcza przy całym tym sikaniu i marudzeniu, które sprawia, że ​​średnia większość nie chce przejmować się tym, co się dzieje.