30 maja, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polskie Menlo Electric otrzymało 6,6 mln na międzynarodową ekspansję

11 maja (teraz odnawialne) – Polska hurtownia sprzętu fotowoltaicznego Menlo Electric SA informuje, że otrzymała od warszawskiego mBanku SA (GPW: MBK) 6 mln UR (6,3 mln USD) na finansowanie planów ekspansji na rynki poza Europą. .

Dzięki wsparciu i finansowaniu mBanku na początku tego roku, Menlo Electric osiągnął 60% poprawę w podnoszeniu swojego funduszu wzrostu 2022 EUR do 2022 roku. Firma poinformowała, że ​​nowe fundusze pomogą obsługiwać nowe rynki, a pierwsze dostawy do Libanu zaplanowano na koniec tego miesiąca.

„Obsługujemy już klientów w prawie 20 krajach z naszych 7 centrów logistycznych w całej Europie. Aby stymulować dalszy rozwój firmy, stworzyliśmy plan finansowania wzrostu na 2022 r. o wartości ponad 20 mln EUR, który obejmuje kredyty, akredytywy i czynniki. Umowa z mBankiem to ważny kamień milowy w realizacji projektu – powiedziała Marta Walendzewicz, dyrektor finansowy Menlo Electric.

Menlo Electric, część R Power Group, deweloper projektów fotowoltaicznych w Polsce, jest dystrybutorem urządzeń fotowoltaicznych produkowanych przez wiodące firmy w branży, takie jak Ginkgo, JA Solar, Raison, Solar Edge, FoxESS i Suncro.

(1,0 EUR = 1,056 USD)

Dołącz do bezpłatnego codziennego biuletynu Renewables Now!

READ  Pastor z Melbourne pomaga ukraińskim uchodźcom w Polsce