30 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pokaz przerwy Super Bowl w 2022 r.: Poznaj Dr. Dre, Snoop Dogga, Eminema i pozostałych wykonawców tego roku

Pokaz przerwy Super Bowl w 2022 r.: Poznaj Dr. Dre, Snoop Dogga, Eminema i pozostałych wykonawców tego roku

tam Pięciu artystów wyjdzie na scenę pod koniec pierwszej połowy Super Bowl LVI pomiędzy Los Angeles barany i Cincinnati bengalski. Eminem, dr. Dre, Snoop Dogg, Kendrick Lamar i Mary J. Blige są zaplanowani na zabawę wśród największych wydarzeń w grze sezonu.

Łącznie pięciu aktorów otrzymało 44 nagrody Grammy (Snoop Dogg jako jedyny nie otrzymał żadnej, pomimo 17 nominacji). Eminem otrzymał 15 Grammy, Kendrick Lamar 13 Grammy, a Mary J.

Oto bliższe spojrzenie na każdego artystę, niektóre z jego osiągnięć i czego możemy się po nich spodziewać 13 lutego.

Eminem

Marshall Mathers, lepiej znany jako Eminem lub Slim Shady, jest raperem, autorem tekstów, producentem i zagrał w „8 Mile”, filmie opartym na jego życiu, który zdobył Oscara za najlepszą oryginalną piosenkę.

Pochodzący z Detroit zawsze wspominał o piłce nożnej w swoich piosenkach, odnosząc się do niej Tom Bradyi Russell WilsonJohn Madden, Ladinian Tomlinson, Field Goals i nie tylko.

Eminem i Dr. Dre mają razem długą historię, gdyż Dre odkrył Eminema po tym, jak jego wczesna zmiksowana taśma trafiła w ręce Dre.

dr Dre

Dr. Dre jest najbardziej znany jako raper, producent muzyczny, aktor i przedsiębiorca oraz jest dyrektorem generalnym Aftermath Entertainment i Beats Electronics. Jest współzałożycielem i współwłaścicielem Death Row Records.

Dr Dre zyskał sławę w latach 90. dzięki grupie rapowej NWA i wydał swój pierwszy solowy album „The Chronic” w 1992 roku. Oprócz własnej kariery muzycznej, pomógł rozpocząć karierę wielu osobom – w tym Eminemowi i 50 Centowi.

Dre ma piosenki z Eminemem, Snoop Doggiem i Mary J. Blige, z których wszyscy mają wystąpić w pierwszej połowie. Dodano Dre Dwóch niesłyszących raperów, Shawn Forbes i Warren „Wawa” Snape, wystąpi w pierwszej połowie i po raz pierwszy w przerwie wystąpią tłumacze języka migowego.

READ  Phylicia Rashad zrezygnuje ze stanowiska dziekana School of Fine Arts na Howard University – NBC4 Washington

Snoop Dogg

Snoop Dogg nie jest obcy światu sportu. Zanurza stopy we wszystkim, od zawieszenia hokejowego po coaching młodzieży drużyna piłki nożnej Prowadzić młodzieżową ligę piłkarską.

Ulubioną drużyną piłkarską Snoopa jest Pittsburgh Steelerschociaż widziano go, jak zapuszczał korzenie na stadionach Poszukiwacze Las Vegasi Patrioci nowej Anglii i więcej. 50-letni raper zadebiutował pod pseudonimem Snoop Doggy Dogg, a jego pojawienie się na debiutanckim albumie Dre pomogło mu w rozpoczęciu kariery solowej.

Kendrick Lamar

34-letni Kendrick Lamar jest najmłodszym z pięciu artystów, którzy zabłysnęli podczas występu w przerwie meczu na Super Bowl LVI. Zadebiutował w 2012 roku albumem „Good Kid, MAAD City”. Raper, autor tekstów i producent muzyczny pochodzi z Compton w Kalifornii i jest fanem The Rams.

To nie byłby pierwszy występ Lamara w przerwie meczu piłki nożnej. Występował w College Football Playoff National Championship pomiędzy Alabama Crimson Tide i Georgia Bulldogs.

Mary J. Blige:

Mary J. Blige ma 41 singli, które znalazły się na liście Billboard Top 100. W 1991 roku podpisała kontrakt z Uptown Records i od tego czasu zdominowała świat hip-hopu.

51-letni piosenkarz wywarł również wpływ na film, a w 2017 roku został pierwszą osobą nominowaną do Oscara w dziedzinie aktorstwa i pisania piosenek w tym samym roku (film był „Mudbound”).

Dla kogoś z dyskografią i poziomem popularności, jak Mary J., zawężenie występu do kilku lub mniej piosenek może być prawdopodobnie trudne.