18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nominations on Celebrity Big Brother

Nominacje do czwartej rundy — sieć Big Brother

Dostaliśmy twoją nominację spoilery W rundzie 4 z Gwiazda Wielkiego Brata 3 Nowa głowa rodziny przejęła później obowiązki Zawody wytrzymałościowe w piątek wieczorem Z niesamowitymi wynikami na własną rękę. Teraz, po pracowitym dniu na karmach, być może czeka nas więcej niespodzianek Bank Centralny Bahrajnu 3.

Wcześniej tego popołudnia widzieliśmy, jak Misha i Todrick rozpoczynali swój plan przekształcenia Carsona i Cynthii w Shanę. Cóż, to nigdy by nie zadziałało, prawda? prawidłowy?? o mój. Wydaje się, że Carson i Cynthia pochłonęli to, co mieli do zaoferowania Maisha i Todrick, ale nie zmienił jeszcze całkowicie kursu w kwestii tych nominacji.

Nominacje gwiazd Big Brother 3 runda 4:

  • Nominacja Carsona: Misza i Todd

Wygląda więc na to, że Todrick i Carson martwili się Cynthią i Carsonem, że Shana jest wężem w murawie, ale plan Mishy był taki, żeby nadal szła do bloku, najlepiej z Todrickiem, więc z pewnością zagrałby dla Vito, a potem mogliby wysyła go niewidoma Shana Crinum. Wygląda na to, że Carson chciał trzymać się własnej umowy, by nie wspominać Todricka po tym, jak oboje zgodzili się na to na ścianie.

A od czasu przyjęcia Noms stało się jasne, że Cynthia nie jest tylko zainteresowana Shaną, jest całkowicie przekonana. To smutne, jak naiwna stała się dziś Cynthia z tego powodu, ale całkowicie wierzy w sztuczki Miszy i Todricka. Dobra rozgrywka dla tych dwojga, ale po prostu okropne bzdury od Cynthii.

To kolejna bardzo krótka runda Duży brat Oto kolejna eksmisja w poniedziałek wieczorem (i kolejny odcinek w niedzielę), więc nie ma zbyt wiele czasu na rozwiązanie tego szaleństwa, ale nigdy nie wiadomo. Czy Carson nabierze się na ich sztuczkę? Czy Shana może to powstrzymać, zanim on przejmie kontrolę? To musi być fajny weekend do oglądania kanały na żywo!

READ  Lizzo usuwa „szkodliwe” obelgi z nowej piosenki GRRRLS po krytyce | Lizo

Co myślisz o tych strzałach? Mądre wybory HOH czy stracona szansa? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej.

Nie przegap kolejnego spoilera od Big Brother! Pobierz plik Aplikacja Wielki Brat I dołącz do nas Portal społecznościowy Facebook & Świergot Więcej przez cały sezon.