16 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Podlaskie: „Zielone płuca” Polski chcą stać się centrum inwestycji i innowacji

Podlaskie: „Zielone płuca” Polski chcą stać się centrum inwestycji i innowacji

Od drewna i budownictwa po sektor rolno-spożywczy, polskie województwo podlaskie ma ambitne plany, aby stać się centrum międzynarodowych inwestycji i innowacji.

Reklama

Województwo Podlaskie, położone w północno-wschodniej Polsce, słynie z naturalnego piękna, w tym obfitych lasów. Jest to jednak region, który chce zaistnieć na mapie jako miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej, w tym rozwoju rodzimych przedsiębiorstw, które cieszą się uznaniem na całym świecie.

W tym wydaniu Focusa odwiedzamy wioskę Orla, aby dowiedzieć się, dlaczego szwedzka IKEA wybrała ten region do założenia zakładu produkcyjnego produkującego płyty pilśniowe o dużej gęstości, czyli HDF, wykorzystywane w produktach meblowych sprzedawanych na całym świecie.

Porzucamy także rodzinny biznes w Kolnie Dostosowuje kontrolery do urządzeń do gierAby usłyszeć o planach rozszerzenia globalnej sprzedaży poza Europę i Amerykę Północną oraz do Azji.

Województwo podlaskie, zwane „zielonymi płucami Polski”, chce odgrywać większą rolę w sektorze rolno-spożywczym i przyczyniać się do zwiększania wydajności i zrównoważonego rozwoju poprzez wdrażanie technologii.

Rozmawiamy z liderem partii Firma produkująca produkty spożywcze z lokalnych zbóżDowiedz się, jak już inwestuje we własną inteligentną przyszłość.

Patrząc w przyszłość, słyszymy, że Podlaskie ma nadzieję stać się rynkiem alternatywnym dla inwestorów. Miało to poważny wpływ na łańcuchy dostaw w następstwie pandemii Covid-19

READ  Rosjanka Zwonariewa dostała zakaz wjazdu do Polski na turniej WTA 250