18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Phil Simms, Boomer Esiason bez gry i Matt Ryan w przedmeczowym programie „The NFL Today” w CBS: Źródła

Phil Simms, Boomer Esiason bez gry i Matt Ryan w przedmeczowym programie „The NFL Today” w CBS: Źródła

Program CBS „The NFL Today” dokonuje wymiany rozgrywającego dwa do jednego.

Według źródeł zaznajomionych z tą decyzją oraz Esiasona, który ogłosił tę wiadomość w poniedziałek rano, długoletni analitycy NFL, Phil Simms i Boomer Esiason, są nieobecni, a Matt Ryan występuje w programie przedmeczowym.

Na planie do Ryana dołączą gospodarz James Brown, Nate Burleson i Bill Cowher, a na pół etatu – JJ Watt. Burleson i Cowher również mieli wygasające kontrakty.

W telewizji CBS Sims (68 l.), który rywalizował z Johnem Maddenem w kategorii najlepszego analityka gier w sporcie, zadzwonił do Super Bowl i był w centrum rozmowy. Od prawie 20 lat jest głównym analitykiem gier w CBS. W 2017 roku CBS zastąpiło Simsa Tonym Romo w swoim zespole nr 1, a Sims przeniósł się do studia.

Esiason (63 l.) podczas swojego najwyżej ocenianego porannego programu radiowego w WFAN ogłosił, że nie wróci do „The NFL Today”. Dodał, że podpisał przedłużenie pobytu z partnerem Gregiem Gianottim w godzinach porannych w WFAN i simulcast w CBS Sports Network. Esiason pracuje w CBS od 22 lat.

Ryan (38 l.) szybko awansował w CBS. Po karierze rozgrywającego w Hall of Fame zaczynał od dołu tabeli głębokości transmisji meczów, współpracując w meczach z Andrew Catalonem i Tiki Barber. Ryan pojawił się także na różnych platformach studyjnych CBS, robiąc wrażenie na prezesie CBS Sports, Davidzie Pearsonie i jego zespole kierowniczym.

Wymagana lektura

(Zdjęcie Phila Simsa: Roy Rocklin/FilmMagic/Getty Images)

READ  Mistrzostwo LeBrona Jamesa prowadzi Lakers na skraj Pucharu NBA: „Grał tak, jak chciał”