7 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy Brock Purdy jest najlepszym rozgrywającym w NFL?  – Obszar NBC Sports Bay i Kalifornia

Czy Brock Purdy jest najlepszym rozgrywającym w NFL? – Obszar NBC Sports Bay i Kalifornia

Kiedy w maju liga NFL opublikowała swój harmonogram, na pierwszy plan wyskoczyła sekwencja trzech meczów drużyny 49ers.

W Seattle. W Filadelfii. przeciwko Seattle na stadionie Levi’s.

Trzy kluczowe mecze w ciągu trzech tygodni pomogłyby w dużym stopniu w wyłonieniu drużyny NFC West i być może zapewnieniu sobie miejsca na szczycie konferencji.

49ers rozpoczynają tę część sezonu zasadniczego z bilansem 7-3 i o jeden mecz przewagi nad Seahawks w tabeli dywizji.

Wszystko, czego dowiemy się o 49ers w tym sezonie, nie zostało jeszcze napisane, a przed nami mogą pojawić się dalsze zwroty akcji.

49ers zanotowali trzy porażki w serii pięciu zwycięstw z rzędu. Trener Kyle Shanahan dwa tygodnie temu zadał pytania, sugerując, aby grał na ławce rezerwowych Brocka Purdy’ego. Ze wszystkich stron nadeszły przesadne reakcje.

A teraz zmierzmy temperaturę fanów po zwycięstwie 49ers w 11. tygodniu nad Tampa Bay Buccaneers.

W związku z tą partią przesadnych reakcji 49ers zajęliśmy się wątkiem i oto co znaleźliśmy:

San Francisco Forty-Niners mają najlepszego rozgrywającego w lidze! (@blinghełmyprzypadkowo)

Nadmierna reakcja? NIE.

Na podstawie wyników i statystyk, kto grał w tym sezonie lepiej od Brooke Purdy?

Krótka uwaga: system oceny podań w lidze NFL opiera się na procentowym ukończeniu gry, jardach na próbę, przyłożeniach na próbę i przechwytach na próbę. To wszystko są przydatne statystyki, które dokładnie i obiektywnie oceniają produkcję pomocników.

Purdy uzyskał najwyższą możliwą ocenę po niedzielnym zwycięstwie 49ers 27-14 nad Buccaneers. W tych statystykach prowadził już w NFL, rozpoczynając mecz w 11. tygodniu.

Jego obecny wynik 115,1 uplasowałby go w pierwszej dziesiątce listy wszech czasów w jednym sezonie NFL i byłby rekordem 49ers.

Choć zdajemy sobie sprawę, że Patrick Mahomes z Kansas City to świetny zawodnik i ma w swoim sejfie dwa pierścienie Super Bowl, nietrudno jest stwierdzić, że Purdy – w tej chwili – gra najlepiej ze wszystkich rozgrywających w NFL.

READ  Dan Snyder, właściciel Washington Leaders, odrzucił wezwanie do złożenia zeznań na przesłuchaniu w Kongresie 22 czerwca

Jedynym ciosem, jaki ktokolwiek zadał Purdy’emu, odkąd gra w NFL, jest to, że nie ma najsilniejszej ręki. I chociaż to prawda – w lidze są inni rozgrywający, którzy potrafią rzucać szybciej i dalej – żaden inny rozgrywający w lidze nie odniósł w tym sezonie takich sukcesów, jeśli chodzi o głębokie podania jak Purdy.

Linia ofensywna 49ers jest tak dobra, że ​​możemy przetrwać kontuzję Hufangi (@com.vincedmonroy)

Nadmierna reakcja? NIE.

Zespół 49ers nie bez powodu pozyskał Chase’a Younga w ostatecznym terminie transakcji w NFL.

Chociaż nie miało to specjalnie pomóc w złagodzeniu kontuzji defensywnego obrońcy, pomysł był taki, że lepsze szybkie podania pomogą 49ers na każdym poziomie obrony.

Utrata bezpieczeństwa Talanoa Hufanga z powodu rozdarcia więzadła krzyżowego przedniego w prawym kolanie jest druzgocąca. Nie da się tego obejść. Ale sezon trwa.

Na szczęście dla zespołu postanowiono zaradzić tej sytuacji, wybierając w drafcie J. Ayera Browna.

„Wiemy, że potrzebujemy w tym trochę głębi” – Shanahan powiedziała o decyzji o wyborze Browna w trzeciej rundzie. „Trenował, jakby wiedział, że ten moment nadejdzie. Był zamknięty”.

Drużynowy mecz 49ers będzie ich piętą achillesową i będzie kosztował ich głęboką passę w play-offach. (@Beren49)

Nadmierna reakcja? Tak.

Jeśli 49ers nie osiągną celu, jakim jest zdobycie Trofeum Lombardi, może to być spowodowane silnym atakiem podań, z którym nie byli w stanie nadążyć.

Ale w takim przypadku wina nie będzie całkowicie – lub nie powinna – spadać na defensywnych obrońców.

Pośpiech w podaniu i zasięg idą w parze. Jeśli drużyna drugoplanowa 49ers jest przeciążona, oznacza to, że pośpiech w podaniu również nie spełnia swojego zadania.

W NFL nie ma defensywnego obrońcy, który byłby w stanie utrzymać się w defensywie przez długi czas, jeśli rozgrywający nie znajduje się pod presją.

READ  Dan Orlovsky nie wyklucza dołączenia do Jeffa w sobotę w Indianapolis

Prawda jest taka, że ​​obrona podań 49ers jest w tym sezonie całkiem dobra, więc nie zapominaj o tym.

Czy pamiętasz elementy potrzebne do określenia oceny przechodniów NFL (patrz wyżej)? Rozgrywający przeciwników uzyskali w tym sezonie niski wynik 70,1 w porównaniu z 49ers, notując zaledwie 6,2 jarda na próbę podania oraz 11 przyłożeń i 14 przechwytów.

Trent Williams to nasz najlepszy zawodnik. (@Kontrowersyjna krowa)

Nadmierna reakcja? NIE.

Odsuniemy się od tego punktu i pozwolimy Christianowi McCaffreyowi poprowadzić piłkę przez linię bramkową.

„Może być najlepszym graczem, jakiego kiedykolwiek widziałem” – powiedział McCaffrey o Williamsie.

Tak, to wielka pochwała.

Williams ma remis z Aaronem Rodgersem wśród aktywnych graczy NFL z 10 selekcjami do Pro Bowl. Rodgers nie wystąpi w tym sezonie w Pro Bowl, ale Williams tak.

Oto jak McCaffrey opisał Williamsa: „Nie ma niczego, czego nie mógłby zrobić. Gra poza „X” i „O” i robi rzeczy, których nie potrafi wielu innych chłopaków, i robi to już od naprawdę długiego czasu.

Kyle musi wygrać SB. To jest teraz miarka, wszystko, co krótkie, jest porażką. (@jtf321)

Nadmierna reakcja? NIE.

Shanahan nigdzie się nie wybiera. Podpisał przedłużenie kontraktu, dzięki któremu będzie mógł grać w 49ers co najmniej do sezonu 2026.

Shanahan jest powszechnie uważany za jednego z najlepszych trenerów w NFL i nie bez powodu. On.

Ale aby można go było uznać za naprawdę wyjątkowego, 49ers musieliby pod jego okiem wygrać Super Bowl.

Jeśli 49ers nie wygrają w tym sezonie, organizacja będzie rozczarowana. Jednak w nadchodzących latach powinien otrzymać więcej szans.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk