18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Draymond Green krytykuje Jusufa Nurkicia po zwycięstwie Suns w play-offach NBA – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Draymond Green krytykuje Jusufa Nurkicia po zwycięstwie Suns w play-offach NBA – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Draymond Green przypieczętował swoją walkę z Jusufem Nurkicem.

Po tym, jak Warriors zostali wyeliminowani w turnieju NBA Play-In przez Sacramento Kings, Nurkic w serwisie X, znanym wcześniej jako Twitter, poskarżył się, myśląc, że gotuje na zielono:

Jednak po tym, jak w niedzielę drużyna Nurkic’s Phoenix Suns pokonała Minnesota Timberwolves w pierwszej rundzie play-offów NBA, Green był w stanie dokonać zemsty i zakończyć ich rywalizację w sezonie NBA 2023–2024, dzięki czemu wyeliminowany już środkowy mógł usłyszeć o to w najnowszym odcinku Draymond Green Show.

„Niestety, to wszystko, chłopaki” – powiedział Green. „Tak, to wszystko, chłopaki.

„Tak, musisz być bardzo ostrożny, gdy nie odnosisz sukcesu, i próbować krytykować innych, gdy nie odgrywasz wystarczająco dużej roli w sukcesie swojego zespołu. [and] Kiedy nie możesz naprawdę wpłynąć na wynik gry. Na przykład możesz zdobyć 20 zbiórek i przegrać mecz. Kiedy tak naprawdę nie masz wpływu na wynik meczu, bardzo trudno jest zadawać ciosy w ludzi, ponieważ zostałeś tam trafiony i nie możesz wpłynąć na końcowy wynik.

– Zatem tak. Wielki pan skłonił się.

Zielona wołowina z Nurkicem pochodzi z grudnia, kiedy wojownik zadzwonił w słoneczny dzwon.

Green został zawieszony w biurze NBA na czas nieokreślony, co odsunęło go na 12 meczów, a do końca sezonu obaj będą wymieniać słowa w mediach społecznościowych i na korcie.

W szczególności Nurkic powiedział: „Ten brat potrzebuje pomocy”, co Green określił później jako „tchórzliwe”.

Jednak Green niewątpliwie wygrał swój feud z wielkim człowiekiem Suns. A na wypadek gdyby Green potrzebował wsparcia – a tak się nie stało – cały Dub Nation połączył siły z NBA Twitterem, aby klownować Nurkića na temat mema „That's All You Guys” z Looney Tunes.

Green i Nurkic z pewnością mogli oglądać play-offy z Cancun.

Różnica między nimi polega jednak na tym, że Green ma na swoim koncie cztery mistrzostwa NBA z Golden State, podczas gdy Nurkic ma obecnie najgorszy w historii NBA odsetek zwycięstw w play-offach (0,150), po spadku do 3-17.

READ  Według raportu Buffalo Bills podpisują roczną umowę z RB Damienem Harrisem

I tak, Green również to zauważył w poście na Instagramie.

Kiedy Green mówi: „To wszystko, chłopaki”, ma to na myśli.

Pobierz i śledź podcast Dubs Talk