28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Opublikowano harmonogram NFL na rok 2024: aktualizacje na żywo przed pełnym ogłoszeniem w środę

Opublikowano harmonogram NFL na rok 2024: aktualizacje na żywo przed pełnym ogłoszeniem w środę

Pełny harmonogram sezonu zasadniczego NFL zostanie ogłoszony w środę i będzie transmitowany przez nadawców, w tym sieć ligową i ESPN. Zanim nadeszła środa, kibice piłki nożnej mogli delektować się przekąskami w związku z oficjalnym ogłoszeniem niektórych meczów. Oto wczesny przegląd harmonogramu sezonu zasadniczego NFL 2024.

Harmonogram NFL na 2024 rok zostanie opublikowany w sieci NFL i ESPN2 w środę o 20:00 czasu wschodniego. Gospodarzami trzygodzinnej transmisji będą Rich Eisen i Colin Wolfe, a wystąpią między innymi Maurice Jones-Drew, Michael Robinson i Cynthia Frelund.

Koniec maja – początek czerwca: OTA i obowiązkowe miniobozy

17 lipca: Ostateczny termin oznakowania franczyzy

Od połowy do końca lipca: Otwarte obozy szkoleniowe

Sierpień: początek sezonu

5 listopada: Termin handlu

9 lutego 2025: Super Bowl LIX w Nowym Orleanie

On żyje2 aktualizacje

 • Opublikowano harmonogram NFL: Chiefs będą gospodarzami Ravens w pierwszym sezonie 2024

  Pod koniec przyszłego sezonu odbędzie się 59. Super Bowl. Żadna drużyna nigdy nie wygrała trzech Super Bowl z rzędu.

  Przytłaczającą historią sezonu NFL 2024 będzie dążenie drużyny Kansas City Chiefs do przejścia do historii. Chiefs wygrali każdy z dwóch ostatnich Super Bowl i chcą zostać pierwszą drużyną w historii, która wygra trzeci raz z rzędu.

  Zanim przejdziemy szybko do Super Bowl LIX w Nowym Orleanie w lutym przyszłego roku, czeka nas sezon zasadniczy. Rozpocznie się w Kansas City w czwartek wieczorem, 5 września, na stadionie Arrowhead. Rywalem Chiefs w tradycyjnym meczu otwierającym mistrzostwa Super Bowl będą Lamar Jackson i Baltimore Ravens.

  Przeczytaj całą historię tutaj.

 • Tydzień 1: Baltimore Ravens w Kansas City Chiefs, 5 września, NBC, 20:00 ET

  To rewanż za mecz o mistrzostwo AFC z zeszłego sezonu, który Chiefs zwyciężyli w drodze do drugiego z rzędu zwycięstwa w Super Bowl. Walka Lamar Jackson kontra Patrick Mahomes jest tak dobra, jak to tylko możliwe. Dlaczego więc nie pojawić się wcześniej?