18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Piraci przejmują Joeya Barta – plotki dotyczące handlu MLB

Piraci przejmują Joeya Barta – plotki dotyczące handlu MLB

21:41: Według Alexa Stumpfa z MLB.com obrońca zostanie umieszczony na liście kontuzjowanych przez 10 dni (za pośrednictwem X). Otworzyłoby to miejsce dla Barta w aktywnym składzie i choć charakter kontuzji DeLay'a nie jest jeszcze znany, wyjaśnia to obecnie zainteresowanie Buccaneers przejęciem Barta.

20:32: Piraci mają łapacza Joey'a Barta Od Giants po prawą rękę z niższej ligi Austina Stricklanda. Roberta Murraya z FanSided (Link X) jako pierwszy poinformował o przeprowadzce Barta do Pittsburgha, natomiast Alex Pavlovich z NBC Sports Bay Area (za pośrednictwem X) poinformowało, że Strickland jest stroną transakcji. Piraci ogłosili, że są praworęczni Colina Selby’ego Został wyznaczony do przydzielenia Barta miejsca w 40-osobowym składzie.

Bart, który zajął drugie miejsce w ogólnym wyborze w drafcie 2018, uzyskał wynik 0,219/0,288/0,335 w 503 meczach od swojego debiutu w lidze major w 2020 roku. Buster PoseyDecyzja o rezygnacji ze skróconego przez pandemię sezonu 2020 pozwoliła Bartowi wcześniej przyjrzeć się najważniejszym zawodnikom i po zagraniu w zaledwie dwóch meczach MLB w 2021 roku wyglądało na to, że Bart będzie miał wyraźne szanse na zostanie kolejnym wielkim pałkarzem Giants. Po przejściu Bossiego na emeryturę.

Jednak zmagania Barta w 2022 roku doprowadziły do Curta Casale’a I Austina Wiensa Uzyskanie znacznej części czasu gry za talerzem. Ponieważ w zeszłym sezonie Bartowi dokuczały pewne kontuzje, Patricka Baileya (On sam został wybrany w pierwszej rundzie draftu 2020) wkroczył i przejął stanowisko łapacza początkowego, co sprawiało, że wydawało się, że to tylko kwestia czasu, zanim Giants całkowicie odejdą od Barta. Ta rzeczywistość spełniła się w ostatni weekend, kiedy Bart został wyznaczony do przydziału, ponieważ San Francisco nie mogło znaleźć partnera handlowego poza sezonem.

Ironią jest to, że Bart udaje się teraz do Pittsburgha, ponieważ zaledwie kilka miesięcy temu wydawało się, że drużyna Bucs ma nadmiar „łapaczy przyszłości”. z Henry'ego Davisa Jako pierwszy ogólny wybór w drafcie 2021 i Endy'ego Rodrigueza Po tym, jak Piraci znaleźli się na liście 100 najlepszych zawodników, wydawało się, że rozważają wykorzystanie Davisa na boisku, aby wykorzystać Rodrigueza za plecami i umieścić obu zawodników w swoim składzie. Plany te uległy zmianie, gdy Rodriguez zerwał więzadła krzyżowe podczas zimowych meczów i będzie tracił cały sezon 2024 na rekonwalescencję po operacji. W tym sezonie Davis większość meczów drużyny Bucks rozpoczynał od pozycji łapacza, grając w pozycji łapacza Jasona DeLay’a Działaj jako kopia zapasowa.

READ  House Panel twierdzi, że główny właściciel Dan Snyder sponsorował toksyczne miejsce pracy i „przeprowadził śledztwo w cieniu” wymierzone w oskarżonych

Układ ten następuje po Yasmaniego GrandalaRozpoczęcie sezonu w drużynie IL było spowodowane zapaleniem powięzi podeszwowej, a Grandal podpisał roczny kontrakt wart 2,5 miliona dolarów, w ramach którego miał pracować przynajmniej na pół etatu za talerzem. Ponieważ Bart nie ma opcji w niższej lidze, będzie musiał pozostać w aktywnym składzie Piratów lub ponownie zmierzyć się z DFA, jeśli Pittsburgh będzie chciał wysłać go do Triple-A w drodze bezpośredniego przydziału.

Biorąc pod uwagę, jak powrót Grandala ponownie zachwiałby tą dominującą pozycją, wydaje się, że Piraci mogą zachować dużą elastyczność za talerzem. Opóźnienie może zostać wysłane do Triple-A, zasadniczo go zastępując Aliego Sancheza (który w zeszły weekend wybrał wolną agencję) jako opcję o najwyższej głębokości w przypadku nieletnich. Ewentualnie Davis mógłby przejść do Triple-A, jeśli Piraci zechcą pozwolić mu pracować nad obroną w mniej presyjnym środowisku niż w głównych ligach. Istnieje nawet pewna szansa, że ​​Pittsburgh w 26-osobowym składzie wykorzysta także Davisa, DeLay'a i Barta, a Davis znajdzie pracę w DH lub na boisku, aby zyskać czas na grę dla innych łapaczy.

Selby uzyskał dla Piratów 9,00 ERA w ciągu 24 rund w zeszłym sezonie, podczas swojego pierwszego doświadczenia w lidze MLB. Prawy napastnik był 16. wyborem Bucs w drafcie 2018 i służył niemal wyłącznie jako rezerwowy od początku sezonu 2021. Skauci uważają, że Selby mocno rzucający Selby ma wiele do zaoferowania, ale jego kontrola jest niepewna, ponieważ czego dowodem jest jego współczynnik trafień i chodów wynoszący 30,8%, 16,5% w ciągu 30 1/3 rund z Triple-A Indianapolis w zeszłym sezonie, na drodze do ERA na poziomie 3,86. .

W 24 występach Selby'ego w głównych ligach jego współczynnik trafień wyniósł 26,3%, ale po raz kolejny miał problemy z ograniczeniem liczby darmowych podań, notując 13,2BB%. Wydaje się, że istnieje duża szansa, że ​​Selby zostanie odebrany przez zainteresowany zespół, ponieważ 26-latek wydaje się mieć przewagę, jeśli będzie mógł ograniczyć spacery.

READ  Harmonogram futbolu uniwersyteckiego, mecze 2022: co oglądać w trzecim tygodniu, kanały telewizyjne, godziny rozpoczęcia meczów sobotnich

W przypadku San Francisco oficjalny koniec ery Barta jest oczywistym rozczarowaniem, ponieważ zespół ostatecznie uzyskał bardzo niewielki zwrot z drugiego wyboru w klasyfikacji generalnej. Jednak z perspektywy czasu zawsze ocenia się, że jest to 20-20 i łatwo jest się zastanawiać, jakiego prezesa operacji baseballowych Farhan Zaidi dostałby za Barta, gdyby łapacz został sprzedany na początku swojej kariery, chociaż rywalizujący ze sobą dyrektorzy Prawdopodobnie też zastanawiali się, czy coś jest na rzeczy. Skoro Al-Zaidi tak bardzo pragnie przedstawić pozornie wysoką perspektywę. Można również zadać sobie pytanie, czy ścieżka kariery Barta mogłaby potoczyć się inaczej, gdyby nie doznał kontuzji dłoni i kciuka po uderzeniu piłką w 2019 r., czy też skorzystałby na płynniejszej ścieżce rozwoju ligi niższej w świecie, w którym pandemia nic się nie stanie, lub jeśli Giants nie przeniosą go tak szybko do głównych lig.

Powrót Barta to los na loterię w Strickland, który w zeszłorocznym drafcie został wybrany przez Buccaneers w ósmej rundzie draftu. Produkt University of Kentucky nie rozpoczął jeszcze swojej kariery zawodowej, ani nawet kariery w amerykańskim baseballu Raport skautowy Przytacza swoją kombinację trzech wyciągów, na czele której stoi szybka piłka, która zwykle mieści się w zakresie 93–94 mil na godzinę. Strickland generuje wielu baserunnerów i służył głównie jako rezerwowy na wiele rund, więc może to być atrakcyjne dla drużyny Giants, która tradycyjnie wykazywała się kreatywnością w korzystaniu z miotaczy.