30 listopada, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Opróżnij ławki rezerwowych w miarę narastania napięcia po niewielkim zwycięstwie Houston Astros nad Texas Rangers w ALCS

Opróżnij ławki rezerwowych w miarę narastania napięcia po niewielkim zwycięstwie Houston Astros nad Texas Rangers w ALCS

Oba fotele zwolniły się w związku z rosnącym napięciem w piątym meczu rozgrywek American League Championship Series (ALCS) pomiędzy Houston Astros i Texas Rangers w piątek.

Mecz stał się gorący w ósmej rundzie, kiedy Adulis Garcia z Teksasu został uderzony w ramię szybką piłką Briana Abreu z szybkością 98,9 mil na godzinę.

Garcia natychmiast upuścił kij i odwrócił się w stronę łapacza Houston, Martina Maldonado, podczas gdy obaj zawodnicy wymieniali słowa.

To spowodowało, że obie ławki rezerwowych wbiegły na boisko, gdzie Garcia i Maldonado musieli zostać rozdzieleni. Chociaż nie zadano żadnych ciosów, Abreu, Garcia i menadżer Houston Dusty Baker zostali wyrzuceni po około 12 minutach opóźnienia.

„Po prostu odpowiedziałem na piłkę, która we mnie spadła” – powiedział Garcia za pośrednictwem tłumacza. „W tej sytuacji było coś, co mogło mnie zranić, co mogło mnie zranić, i to jest coś, co mu powiedziałem, co nie powinno się zdarzyć.

To był po prostu upał chwili. Po prostu zareagowałem, kiedy zostałem uderzony piłką. Po prostu zareagowałem [Maldonado] Gdy tylko poczułem uderzenie. To po prostu coś, co wydarzyło się w tej sytuacji.

Dwie rundy wcześniej Garcia zdobył homera za trzy runy i uczcił to, spacerując powoli wzdłuż pierwszej linii bazowej, po czym wbił kij w murawę Globe Life Field.

Czas biegu 30-latka wokół baz wynosił 30,5 sekundy i był skupiony w tej chwili.

Według MLB.com Abreu powiedział, że przeprosił Garcię w środku bójki, mówiąc: „Hej, mój błąd. To nie było celowe”.

Trzy runy zdobyte przez Jose Altuve w dziewiątej rundzie zapewniły drużynie Astros dramatyczne zwycięstwo 5:4 w piątym meczu ALCS. Obecnie prowadzą 3-2 w serii do trzech zwycięstw, wygrywając trzy ostatnie mecze i tracąc jedno miejsce w World Series.

Szósty mecz ALCS zostanie rozegrany w niedzielę na stadionie Minute Maid Park w Houston.

READ  Jak oglądać, link do transmisji, aktualności zespołowe

Zwycięzca zmierzy się w World Series z Philadelphia Phillies lub Arizona Cardinals.

Również w piątek drużyna Arizona Diamondbacks zremisowała do trzech zwycięstw z Philadelphia Phillies do trzech zwycięstw w serii National League Championship Series (NLCS) po zwycięstwie 6:5 w czwartym meczu na Chase Field.

Diamondbacks wygrali dwa mecze z rzędu przeciwko Phillies i utrzymali dynamikę przed piątym meczem w Phoenix w sobotę.

Aby uzyskać więcej wiadomości i biuletynów CNN, utwórz konto na stronie CNN.com