5 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aaron Rodgers mówi, że operacja „poszła znakomicie” po kończącej sezon kontuzji ścięgna Achillesa

Aaron Rodgers mówi, że operacja „poszła znakomicie” po kończącej sezon kontuzji ścięgna Achillesa

Rusty Jones/AP

Rozgrywający New York Jets Aaron Rodgers został wykluczony z gry do końca sezonu NFL.CNN

Aarona Rodgersa Po sezonie przekazał fanom aktualne informacje na temat stanu ścięgna Achillesa infekcja Tylko cztery strzały w jego New York Jets zadebiutował, co oznacza, że ​​operacja się powiodła.

39-latek został zwolniony przez zawodnika drużyny Buffalo Bills, Leonarda Floyda, a podczas meczu Monday Night Football doznał całkowitego naderwania lewego ścięgna Achillesa – ku wielkiemu rozczarowaniu fanów NFL.

„Wczoraj operacja przebiegła znakomicie. Dziękuję za całą miłość, modlitwy i wsparcie” – Rodgers udostępnił w czwartek na Instagramie Story.

Rodgers podziękował także doktorowi Neilowi ​​Al-Atrashowi i jego personelowi za „rozkręcenie sprawy”. [him] W drodze do wyzdrowienia.”

Będzie to pozytywna wiadomość dla fanów Jets, którzy mają nadzieję, że Rodgers szybko wróci do zdrowia przed przyszłorocznym sezonem NFL.

Robert Deutsch/USA Today Sports/Reuters

Rodgers został zwolniony przez Leonarda Floyda i podczas meczu Monday Night Football doznał całkowitego naderwania lewego ścięgna Achillesa.

Po druzgocącym uderzeniu mentalność Rodgersa została doceniona przez znawców franczyzy Jets, którzy wierzą, że powróci on w przyszłym roku.

Zapytany, czy Rodgers wróci do piłki nożnej, koordynator ofensywy Jets, Nathaniel Hackett, był stanowczy.

„Och, tak” – powiedział Hackett reporterom. „Gdy Aaron coś postanowi, życzę powodzenia każdemu, kto chce zmienić zdanie”.

Trener Jets Robert Saleh podzielił te opinie.

„Byłbym zszokowany, gdyby tak odszedł” – powiedział Salih podczas środowego wywiadu dla mediów. „Przepracowuje wiele spraw, z którymi musi się uporać, i to będzie ostatnia rzecz, o której z nim porozmawiam”.

Nie tylko sztab trenerski Nowego Jorku pokłada duże nadzieje w powrocie Rodgersa do zdrowia; Czterokrotnego MVP docenili także koledzy z drużyny Jets.

READ  Igrzyska Olimpijskie 2022: Aktualizacje na żywo z Zimowych Igrzysk

„Wiem, że wkrótce będzie miał tutaj operację i rozpocznie rehabilitację, więc myślę, że prawdopodobnie wróci do zdrowia szybciej niż ktokolwiek, kto kiedykolwiek widział kogoś wracającego po kontuzji ścięgna Achillesa” – dodał w środę środkowy Jets Connor McGovern.

Michaela Owensa/Getty Images

Sztab trenerski Jets wierzy, że Rodgers powróci przed następnym sezonem.

Teraz na 24-letnim Zachu Wilsonie spoczywa obowiązek dźwigania ciężaru rozgrywającego drużyny New York Jets.

Wilson był w przeszłości krytykowany za słabe występy w koszulce Jets, ale twierdzi, że jest „zdecydowanie” lepszym zawodnikiem, ponieważ przebywa w towarzystwie Rodgersa.

„Mam wrażenie, że próbowałem naśladować wszystko, co robił, od pracy nóg po wskazówki trenerskie, których nam udzielał” – powiedział Wilson. „Wykonał fantastyczną robotę, więcej, niż mogliśmy prosić jako pomocnicy”.

W niedzielę w Teksasie Jets zmierzą się z Dallas Cowboys i mają szansę rozpocząć sezon z bilansem 2:0.