25 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ollie Anderson, pierwotny członek drużyny zapaśniczej Four Horsemen, zmarł w wieku 81 lat

Ollie Anderson, pierwotny członek drużyny zapaśniczej Four Horsemen, zmarł w wieku 81 lat

Ole Anderson, zawodowy zapaśnik, który w latach 80. występował jako oryginalny członek Czterech Jeźdźców, a później krytykował chciwość korporacji w sporcie, zmarł w poniedziałek. Miał 81 lat.

the Dom pogrzebowy Cartera W Winder w stanie Georgia powiedział, że pan Anderson zmarł w swoim domu w Monroe w stanie Georgia i że „umarł w spokoju”. Dom pogrzebowy nie podał przyczyny śmierci.

World Wrestling Entertainment, znana jako Światowa Federacja Wrestlingu, kiedy pan Anderson walczył, – stwierdził w oświadczeniu W poniedziałek powiedział, że jest znany ze swoich „surowych manier i niegrzecznego zachowania”.

Anderson walczył zawodowo od końca lat 60. do 80., po treningu pod okiem WWE Hall of Famera Verne'a Gagne'a.

W latach 70. i na początku 80. był członkiem tag teamu znanego jako Minnesota Wrecking Crew, w skład którego przez lata wchodzili Gene, Lars i Arn Andersonowie, którzy nazywali siebie Brothers i byli popularni na całym Środkowym Zachodzie. Byli częścią regionalnych torów, takich jak Mid-Atlantic Championship Wrestling i Georgia Championship Wrestling, które zjednoczyły się w ramach National Wrestling Alliance, które regularnie koronowało ich na mistrzów tag team.

W latach 80. Anderson połączył siły z Arnem Andersonem, Riciem Flairem i Tullym Blanchardem, tworząc Czterech Jeźdźców, którzy zdominowali NWA, a później World Championship Wrestling, które rywalizowało z WWF.

„Grupa ustanowiła standardy stylu, zachowania i sukcesu, które zainspirowały wszystkie następne stajnie” – stwierdziło WWE w swoim oświadczeniu, nazywając ją „jedną z największych stajni w historii rozrywki sportowej”.

Po wycofaniu się z wrestlingu, Anderson rezerwował mecze dla WCW w latach 90., kiedy jego popularność dorównywała popularności WWF, która później kupiła WCW

W miarę jak wrestling stał się coraz bardziej popularny i skomercjalizowany, pan Anderson zaczął go coraz bardziej lekceważyć. W książce „From the Inside Out: How Corporate America Destroyed Professional Wrestling” z 2003 roku, napisanej wspólnie ze Scottem Tillem, Anderson napisał o swojej pogardzie dla transformacji korporacyjnej sportu i swoich starciach z kadrą kierowniczą, w tym z Vincem McMahonem, wieloletnim szefem dywizja zapaśnicza. długa. WWE

READ  Książę Harry i Meghan Markle skrytykowali za trzymanie się za ręce

Pan Anderson od lat krytykuje WWE. W wywiadzie z 2021 rPowiedział, że pan McMahon uczynił wrestling bardziej traktacją o rozrywce niż o sporcie.

„To, co jest dziś w telewizji, jest dla mnie trudne do oglądania” – powiedział.

Pan Anderson został pominięty, gdy pozostali członkowie Czterech Jeźdźców zostali wprowadzeni do WWE Hall of Fame, ale on jest członkiem NWE i WCW Halls of Fame.

Pan Anderson urodził się jako Alan Robert Rogowski 22 września 1942 r. w St. Paul w stanie Minnesota jako syn Roberta Josepha Rogowskiego i Georgiany Bryant. Zainteresował się wrestlingiem po odbyciu służby w armii amerykańskiej. Pan Anderson, który dorastał w Minnesocie, powiedział w 2021 roku, że zetknął się z wrestlingiem zawodowym, obserwując pana Gagne'a, który również dorastał w tym stanie.

według Fragment jego książkiPan Anderson powiedział, że próbował jako zapaśnik przeciwko panu Gagne, który był pod wrażeniem zdolności fizycznych pana Andersona. Pan Anderson powiedział, że po wykonaniu kilku ćwiczeń pan Gagne zapytał go, czy jest zmęczony. Pan Anderson powiedział, że odmówił okazania jakiegokolwiek zmęczenia.

„Byłem na tyle mądry, żeby wiedzieć, że nigdy nie przyznaje się do żadnego zła” – napisał Anderson. „Nawet jeśli tak jest, nie przyznajesz się do tego. Nauczyłem się tej lekcji jako zapaśnik amator. Nie dawaj nikomu znać, że jesteś zmęczony. Po prostu idź dalej, aż upadniesz”.

Według Carter Funeral Home pan Anderson pozostawił po sobie dzieci: Bryanta Rogowskiego, Christiana Rogowskiego, Fortune Evans, Aarona Rogowskiego, Ethana Rogowskiego, Galena Rogowskiego i Danę Armstrong. Przeżył także jego długoletnia towarzyszka, Marsha Cain.