24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Od bolesnej choroby kręgosłupa po operację gardła – przełożyła swój występ w Las Vegas, ponieważ choroba wpłynęła na jej głos.

Od bolesnej choroby kręgosłupa po operację gardła – przełożyła swój występ w Las Vegas, ponieważ choroba wpłynęła na jej głos.

Adele ujawniła, że ​​musiała przełożyć kolejny termin swojej rezydentury w Las Vegas, ponieważ choroba wpłynęła na jej głos.

Kilka dni po ujawnieniu, że zalecono jej przerwę w śpiewaniu, 35-letnia piosenkarka podzieliła się smutną wiadomością, że wszystkie 10 jej marcowych występów zostanie przełożonych na późniejszy termin, po tym jak nakazano jej odpoczynek na podstawie „zakazów lekarzy”.

Adele ma zakończyć swoją rezydenturę w Las Vegas w Colosseum w Caesars Palace w czerwcu i szacuje się, że będzie zarabiała około 1,5 miliona funtów za występ.

To nie pierwszy raz, kiedy piosenkarka zmuszona jest odwołać swoje koncerty ze względu na problemy zdrowotne, gdyż bolesna choroba kręgosłupa i operacja gardła spowodowały w przeszłości przesunięcie innych terminów.

Tutaj MailOnline przygląda się jej przeszłym bataliom zdrowotnym i ich wpływowi na jej karierę.

Adele ujawniła, że ​​musiała przełożyć kolejne daty swojej rezydentury w Las Vegas, ponieważ choroba wpłynęła na jej głos (na zdjęciu w listopadzie).
To nie pierwszy raz, kiedy piosenkarka zmuszona jest odwołać swoje koncerty ze względu na problemy zdrowotne, gdyż bolesna choroba kręgosłupa i operacja gardła spowodowały w przeszłości przesunięcie innych terminów.

Operacja gardła zmusiła ją do odwołania występów w 2011 roku

Adele została zmuszona do poddania się mikrochirurgii strun głosowych w celu usunięcia łagodnego guza, co zmusiło ją do odwołania serii koncertów w 2011 roku. Na zdjęciu: piosenkarka na gali MTV Video Music Awards 2011

Adele stanęła przed pierwszym poważnym problemem zdrowotnym, który miał wpływ na jej karierę w 2011 roku, kiedy została zmuszona do poddania się mikrochirurgii strun głosowych w celu usunięcia łagodnego guza, co zmusiło ją do odwołania serii koncertów.

Z oświadczenia wydanego przez Massachusetts General Hospital w Bostonie wynika, że ​​Adele miała wówczas 23 lata i przeszła operację.

„Za radą swojego lekarza i terapeuty głosu w Wielkiej Brytanii Adele przyjechała do Bostonu na konsultację i operację korekcji głosu” – czytamy w oświadczeniu.

Ten rodzaj operacji ma na celu zapobieganie nawrotom krwawień ze strun głosowych. Nastąpiło to niecały miesiąc po tym, jak piosenkarka odwołała pozostałe koncerty, które miała wystąpić w tym roku.

„Jeśli nadal będę wychwytywać wszystko, zanim właściwie uporam się z tymi problemami i zduszę je w zarodku, będę całkowicie i całkowicie zrozpaczona” – Adele napisała wówczas w poście na Instagramie. Blog w zeszłym miesiącu.

READ  Cover utworu „Jolene” w wykonaniu Beyoncé aktualizuje tekst piosenki Dolly Parton

„Śpiewanie to dosłownie moje życie, to moje hobby, moja miłość, moja wolność, a teraz moja praca”.

Piosenkarka wyszła „zdruzgotana” po odwołaniu dwóch ostatnich koncertów z trasy koncertowej w 2017 roku

Adele wystąpiła na stadionie Wembley 28 czerwca 2017 r. Dwa ostatnie koncerty tej trasy musiała odwołać po ponownym uszkodzeniu strun głosowych.

Piosenkarka ponownie przeżyła tragedię w 2017 roku, kiedy zmuszona była odwołać dwa ostatnie występy w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej.

Miała zagrać na stadionie Wembley podczas swoich występów z okazji powrotu do domu w Londynie, ale została zmuszona wycofać się po tym, jak w emocjonalnym poście na Facebooku ujawniła, że ​​ponownie uszkodziła struny głosowe.

„W oparciu o zalecenie lekarza po prostu nie mogę wystąpić w weekend” – napisała.

„Powiedzieć, że mam złamane serce, byłoby całkowitym niedopowiedzeniem”.

Adele ujawniła później, że umieściła kopie odręcznych notatek w programie trasy koncertowej podczas pierwszych dwóch nocy jej występu na Wembley.

W wiadomości opublikowanej na oficjalnych kanałach społecznościowych gwiazdy przyznała, że ​​„tak desperacko chciała” zakończyć trasę koncertową, że „pomyślała o skopiowaniu”, aby występy mogły się odbyć.

Adele obiecała swoim fanom, że będzie miała pierwszeństwo podczas nadchodzącej trasy koncertowej, ale pechowi posiadacze biletów wciąż czekają.

Objawy rwy kulszowej sprawiły, że Adele nie mogła chodzić

W styczniu 2024 roku Adele podobno ujawniła fanom, że upadła za kulisami przed występem z powodu ataku rwy kulszowej. Adele można zobaczyć podczas występu w Las Vegas 26 stycznia

Jak podaje brytyjski dziennik „Daily Mail”, w sierpniu 2023 roku Adele ujawniła swoim fanom, że przed występem za kulisami upadła z powodu ataku rwy kulszowej. słońce.

„Podnieśli całe moje ciało z ziemi” – rzekomo powiedziała fanom.

Adele została również zmuszona usiąść podczas swojego występu w Weekend With Adele, wyjaśniając: „Zamierzam usiąść i dać odpocząć mojej rwie kulszowej”.

dla każdego NHSRwa kulszowa występuje wtedy, gdy nerw kulszowy biegnący od dolnej części pleców do stóp jest podrażniony lub ściśnięty.

Może powodować ostry ból i uczucie skurczów, a także może być tak silny, że uniemożliwia chodzenie.

READ  Justin Timberlake organizuje światową trasę koncertową „Forget Tomorrow” – Billboard

Na początku tego roku Adele opisywała swój chroniczny ból pleców podczas innego występu w Las Vegas, spacerując po scenie.

Przemawiając do publiczności, strzelała w koszulki z przenośnej armaty w jej stronę i powiedziała: „Mam jeszcze dwie, muszę tylko przejść na drugą stronę sceny”.

„Teraz muszę się kołysać, bo mam naprawdę poważną rwę kulszową” – dodała Adele w filmie uzyskanym przez Daily Star.

Adele opowiadała już wcześniej o zmaganiu się z bólem „połowę swojego życia”, zanim straciła na wadze, oraz o tym, jak proces naprawiania ciała pomógł jej przezwyciężyć problemy.