28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Taylor Swift i Post Malone szaleją w teledysku „Fortnight”.

Taylor Swift i Post Malone szaleją w teledysku „Fortnight”.

Taylor Swift opublikowała swój pierwszy teledysk do swojej płyty Sekcja torturowanych poetów. Na singlu „Fortnight” występuje Post Malone, który również pojawia się w teledysku.

Scena zaczyna się, gdy Swift budzi się w białej sukience i przykuty do łóżka w odwróconym szpitalu. Jednak wideo wkrótce kończy się fragmentami, na których piosenkarka wyciera twarz, odsłaniając tatuaże wyryte na jej skórze, przedstawiające ją i Malone’a w surowo białym pokoju wypełnionym maszynami do pisania. Najwyraźniej opowiadając historię zakochanych w gwiazdach, duet znajduje się w surrealistycznej scenerii, obejmując się na samotnej autostradzie, wpadając w tornado luźnego papieru i do dziwnego laboratorium, w którym Ethan Hawke gra naukowca w okularach.

Naklejka z YouTube'a

Swift złożyła hołd Post Malone na Instagramie dzień przed wydaniem jej nowego albumu. „Byłem wielkim fanem Posta ze względu na jego pisarza, doświadczenie muzyczne i melodie, które tworzy, które na zawsze zapadają w pamięć”. napisałem. „Widziałem, jak magia ożywa na własne oczy, kiedy razem pracowaliśmy nad „Fortnight”.

Wspólny

Post Malone miał za sobą wspaniały rok pracy z dziewczynami popu. Wystąpił jako członek „Rady Astrologicznej” w filmie Jennifer Lopez to ja terazwraz z Jane Fondą, Kim Petrasem i Keke Palmerem. Utwór znalazł się także na country albumie Beyoncé Kowboj Carterduet z piosenkarką w „Levii's Jeans”.

Szybki Torturowani poeci To jej jedenasty album po 2022 roku północ. Dwie godziny po wydaniu albumu w piątkowy poranek zaskoczyła publiczność 15 nowymi utworami, ogłaszając, że jest to tak naprawdę podwójny album. „To niespodzianka o drugiej po południu: Sekcja torturowanych poetów Swift ogłosiła na Instagramie, że jest to tajny podwójny album. „W ciągu ostatnich kilku lat napisałem wiele udręczonych wierszy i chciałem się tym wszystkim z wami podzielić, więc oto druga część TTPD: Antologia. 15 dodatkowych utworów. A teraz ta historia nie jest już moja… jest cała twoja.”

READ  Kolumna Jeremy'ego Clarksona Meghan Markle usunięta przez The Sun - The Hollywood Reporter