19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nie żyje były mąż Pippy Middleton i Lady Gabriella

Nie żyje były mąż Pippy Middleton i Lady Gabriella

sławni ludzie

Thomas Kingston, mąż Lady Gabrielli Windsor Pippy MiddletonZmarł jej były chłopak. Miał 45 lat.

Kingstona Zmarł w niedzielę w Gloucestershire Służby ratunkowe wezwano na miejsce tuż po godzinie 18:00, przyczyna śmierci pozostaje nieustalona.

Choć zostanie przeprowadzone dochodzenie w celu ustalenia przyczyny, nie ma żadnych podejrzanych okoliczności związanych z incydentem.

Gabriella, 42 lata, jest córką Książę Kentu, kuzyn zmarłej królowej Elżbiety.

Finansista zmarł nagle w niedzielę. Dave Bennett/Getty Images dla Muzeum Wiktorii i Alberta

W oświadczeniu złożonym w imieniu Gabrielli, jego rodziców, pana Martina i pani Jill Kingston, a także jego sióstr, napisano: „Z wielkim smutkiem zawiadamiamy o śmierci Thomasa Kingstona, naszego ukochanego męża, syna i brata. ” Pani Joanna Connolly i Pani Emma Murray.

„Tom był niezwykłym człowiekiem, który rozświetlił życie wszystkich, którzy go znali. Jego śmierć była ogromnym szokiem dla całej rodziny i prosimy o uszanowanie naszej prywatności, gdy opłakujemy jego śmierć.

Król Karol III i królowa Camilla zostali poinformowani o śmierci Kingstona, a Pałac Buckingham odnotował, że członkowie rodziny królewskiej „dołączają do księcia i księżniczki Michaela z Kentu oraz wszystkich, którzy go znali, w opłakiwaniu ukochanego członka rodziny”.

„W szczególności Ich Królewskie Mości przesyłają najszczersze kondolencje i modlitwy Gabrielli i całej rodzinie Kingston” – oznajmił pałac.

Królowa Camilla, król Karol, Lady Gabriella Windsor i Thomas Kingston oglądają wyścig piątego dnia Royal Ascot w czerwcu 2023 r. Obrazy Getty’ego

Fundator i redaktor Pobrała się w 2019 roku W kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor. Para nie miała razem dzieci.

W tym szczególnym dniu uczestniczyli nieżyjąca już królowa Elżbieta II i książę Filip.

Ta osoba z towarzystwa jest kuzynką Charlesa (75 l.) i była W maju ubiegłego roku był obecny na ceremonii koronacyjnej.

READ  Zwycięzcy nagrody BAFTA 2022: pełna lista

W 2011 roku młodsza siostra Kingstona i Kate Middleton, Pippa Middleton, spotykała się przez jakiś czas.

Pippa, lat 40, jest obecnie żoną mąż James Matthews, Pozostałem przyjacielem Kingstona.

Kingston i Gabriella pobrali się w maju 2019 roku. Obrazy Getty’ego

Kiedy w 2017 roku Pippa poślubiła 48-letniego menadżera funduszu hedgingowego, Kingston był obecny na ceremonii.

Matthews i matka trójki dzieci byli gośćmi na ślubie Gabrielli i Kingstona.

Gabriella zajmuje obecnie 56. miejsce w rankingu Linia sukcesji do tronu brytyjskiego Przez lata często widywano ją na imprezach rodziny królewskiej ze swoim zmarłym mężem.

the Magazyn londyński Współtwórca i Analityk giełdowy Byli obecni na Platynowym Jubileuszu Królowej w 2022 r., jej pogrzebie w tym samym roku oraz na Royal Ascot.

Kingstona Lekcja Historii gospodarczej na Uniwersytecie w Bristolu, a następnie pracował jako negocjator w sprawie zakładników w Bagdadzie w Iraku.

Załaduj więcej…
https://nypost.com/2024/02/27/entertainment/thomas-kingston-dead-45-pippa-middleton-ex-lady-gabriella-husband-dies/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania