30 listopada, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowy robot zabezpieczający Amazona jest całkiem uroczy

Nowy robot zabezpieczający Amazona jest całkiem uroczy

Ponieważ świat nie był już wystarczająco straszny, firmy mogą teraz kupić od Amazona robota zabezpieczającego, który będzie patrolował ich firmy. Na szczęście dla ludzi wygląda to tak, jakby było tylko o krok od Roomby — zamiast Terminatora oferuje Wall-E.

Amazonka Wystrzelony Dla klientów Astro for Business w USA robot jest dziś w sprzedaży za 2349,99 USD. Porusza się samodzielnie lub za pomocą pilota. Jest również wyposażony w kamerę peryskopową HD z noktowizorem i zapewnia całodobowy podgląd na żywo i dwustronną rozmowę. Oprócz robota Amazon oferuje również trzy różne usługi subskrypcyjne, które pomagają firmom monitorować ich obiekty.

Daje Wall-E zamiast Terminatora.

Za 99 dolarów miesięcznie subskrypcja Virtual Security Guard pozwala botowi powiadamiać agentów szybkiego reagowania Ring po wykryciu nieznanej osoby, dziwnego głosu lub innej aktywności, którą uzna za podejrzaną. Aby uzyskać dostęp do Virtual Security Guard, klienci muszą wykupić subskrypcję Ring Protect Pro i Astro Secure, a te subskrypcje kosztują odpowiednio 20 i 60 dolarów miesięcznie.

Ring Protect Pro pozwala użytkownikom zapisywać migawki urządzeń przez maksymalnie 180 dni i synchronizować je z czujnikami ruchu i alarmami Ring. Astro Secure umożliwia robotowi autonomiczne patrolowanie, poruszanie się po trasach, które użytkownicy sami ustalają. Astro może również wysyłać alerty do użytkownika i samodzielnie przechodzić do uruchomionych czujników, aby sprawdzić, co się dzieje.

Amazonka ćwiczyć Podobny robot do domów w zeszłym roku. Astro for Home jest nadal dostępne wyłącznie na zaproszenie w cenie 1599,99 USD. Robot ten ma pomóc mieszkańcom w pilnowaniu zwierząt i być może sprawdzaniu, czy zostawili włączony piec, natomiast Astro for Business zaprojektowano do mapowania i poruszania się po większych przestrzeniach — do 5000 stóp kwadratowych.