12 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Panthers HC Frank Reich przejmuje obowiązki związane z wezwaniami do gry po oddaniu ich OC Thomasowi Brownowi

Panthers HC Frank Reich przejmuje obowiązki związane z wezwaniami do gry po oddaniu ich OC Thomasowi Brownowi

Carolina przekazała obowiązki Brownsom podczas ich pożegnania w 7. tygodniu, po rozpoczęciu 0-6. Pantery odniosły jedyne zwycięstwo w sezonie w 8. tygodniu, ale w ataku nadal było ciężko. W trzech ostatnich konkursach Karolina zdobyła odpowiednio 15 punktów, 13 punktów i 13 punktów.

„Będzie to miało niewielki lub żaden wpływ na długoterminową trajektorię Thomasa. Jest bardzo dobry jako trener i jako człowiek” – zauważył Reich o OC.

Ze względu na porowate blokowanie i brak celów zapewniających separację Bryce Young, wybrany numer 1, miał trudności. W ośmiu startach debiutant zajmuje ostatnie miejsce wśród 33 kwalifikujących się QB pod względem liczby jardów na próbę (5,4), 29. pod względem liczby podań (75,9), 25. pod względem procentu ukończenia (62,8) i zajmuje 25. miejsce pod względem współczynnika TD-INT (8-7).

Ofensywa Panthers była nieświeża przez cały sezon, a brakowało szybkiego ataku, który mógłby pomóc młodemu rozgrywającemu. Warto zauważyć, że po drodze Young nabrał złych nawyków, w tym słabej pracy nóg, które nękały jego zmagania.

Reich odrzucił odwrócenie gry jako znaczącą zmianę, zauważając, że zmieni się tylko około 10% przewinienia, a proces nadal będzie oparty na współpracy.

Obowiązki wymagające gry, zwłaszcza gdy na czele stoi młody rozgrywający, świadczą o presji, pod jaką Reich znajduje się podczas swojego pierwszego roku w Karolinie. Zespół 1-8 Panthers ma najgorszy bilans w NFL, ale nie posiada prawa do wyboru nr 1 po wymianie na rzecz Younga.

READ  Rozmowa transferowa, 5 milionów dolarów nic nie dotyczy wszystkich „plotek”