31 maja, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zwolnienia w Amazonie zamkną stronę z recenzjami aparatów DPReview.com po 25 latach – Ars Technica

Nikon

Amazon planuje zwolnić co najmniej 27 000 pracowników w tym roku, w tym 9 000 ogłoszono wczoraj rano w wewnętrznym e-mailu. Jedna nieoczekiwana ofiara: Digital Photography Review, znany również jako DPReview, traci cały zespół redakcyjny i witrynę Przestanie publikować 10 kwietnia.

Tekst ogłoszenia, napisany przez Scotta Everetta, dyrektora generalnego DPReview, stwierdza, że ​​nowe artykuły będą publikowane do 10 kwietnia, a potem „strona zostanie zamknięta”. Nie jest jasne, co dalej stanie się z zawartością witryny — post obiecuje jedynie, że artykuły na stronie będą „dostępne w trybie tylko do odczytu przez ograniczony czas”. Mogą to być dowolne obrazy i tekst, które czytelnicy przesłali na swoje konto Zamówiono w przedsprzedaży i pobrano do 6 kwietniaWtedy nie będziemy mogli wypełnić wniosku.

Były redaktor serwisu Gannon Burgett — powiedział na Twitterze Że decyzja o zwolnieniach pracowników została ogłoszona w styczniu i że „Amazon nie opracował jeszcze planu archiwizacjiAparaty fotograficzne, nawet cyfrowe, mają zwykle bardzo długą żywotność, a rynek używanych obiektywów i korpusów aparatów jest aktywny – jeśli DPReview.com całkowicie przestanie działać, będzie to ogromny cios dla każdego, kto spróbuje odkopać stare produkty.

Założona w listopadzie 1998 r., DPReview jest jedną z niewielu aktywnych starszych witryn z recenzjami, takich jak Ars Technica. Amazonka Kupiłem go w 2007 rokuSite Team znajduje się w Seattle, rodzinnym mieście Amazona od 2010 roku.

READ  Nowa aplikacja Forda do wyszukiwania pasów jest przeznaczona wyłącznie dla właścicieli SUV-ów Bronco