1 października, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowa gra z Myszką Miki od Nintendo Switch wygląda jak kreskówka

Nowa gra z Myszką Miki od Nintendo Switch wygląda jak kreskówka

Animowany goofy wskazujący dwoma palcami na uśmiechniętą Myszkę Miki.

zrzut ekranu: Disney

Zostało to ujawnione dzisiaj podczas nieco rozczarowującego show Disneya i Marvel Games, wyspa iluzji Jest to nowa platformowa gra mobilna 2D opracowana przez DLaLa Studios, która jestwydaje się być mocno inspirowany nowoczesną (i fajną) animacją Spodenki z kreskówkową Myszką Miki. Co zaskakujące, ta nowa platforma będzie dostępna wyłącznie na Nintendo Switch.

wyspa iluzji to kooperacyjna platformówka dla czterech graczy, w której występują słynne postacie Disneya: Myszka Miki, Myszka Minnie, Kaczor Donald, Goofy… Ach, Goofy. według spotkanie z IGNTa nowa platforma opiera się na „podstawowych elementach” poprzednio anulowanej gry Dala Studios To także ewoluowało. Ta gra, która nie została oficjalnie ogłoszona, ma być również grą kooperacyjną, z ręcznie rysowaną grafiką 2D i słynnymi postaciami Disneya. To wygląda bardzo podobnie do tego nowego wyspa iluzji. Ta oryginalna gra trafiła do pudełka w 2016 roku, zanim została oficjalnie ogłoszona, ale teraz wydaje się, że żyje w jakiejś formie.

Nintendo / Disney

„Czy to dokładnie ta sama gra?”, powiedział wiceprezes Disney, Pixar i 20th Century Games, Luigi PrioreIs. [developed by] wskazanie? tak. Czy wnoszą do tego swoją kreatywność? tak. Czy to te same postacie? tak. Potem to nie działało, ale zmieniło się środowisko”.

Chociaż dzisiejszy program nie był najbardziej ekscytujący, wskazuje to, że Disney wydaje się bardziej zainwestować w gry po ponad pół dekadzie, w którym w większości nie wychodzi, z wyjątkiem kilku gier mobilnych i Serca Królestwa. wyspa iluzji Przykład Disneya pozornie powracającego do pomysłów, które się nie sprawdziły i wskrzeszającego je dla drugiej szansy na życie. Na podstawie tego, co widzieliśmy w zwiastunie D23, wyspa iluzji Wygląda pięknie i może stać się świetną grą platformową z najsłynniejszą animatroniczną myszą na świecie. A dla programistów w znaczeniuWygląda na to, że w końcu stworzyli grę, którą chcieli stworzyć od lat. To jest piękne. wyspa iluzji Wychodzi w przyszłym roku na Nintendo Switch. Żadne inne porty dla konsoli nie zostały ogłoszone i nie ma dokładnej daty premiery poza 2023 rokiem.

READ  Google cicho uruchamia aplikację Przełącz na Androida na iOS - TechCrunch