1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Odtworzone przez fanów gry Lost F-Zero są teraz dostępne

Odtworzone przez fanów gry Lost F-Zero są teraz dostępne

Zrzut ekranu: Nintendo

Od tego czasu minęło dużo czasu F-zero Fani otrzymali zupełnie nowy wpis w serii (przepraszam F-Zero 99, nie liczy się). I choć najnowszy F-zero Wiadomości nie dotyczą tylko długo oczekiwanej kolejnej gry, ale mogą być jeszcze bardziej ekscytujące dla fanów serii. Dziękuję za pracę F-zero Społeczność, dostęp do dwóch brakujących gier z serii jest teraz łatwiejszy. Są to gry, o których być może nigdy wcześniej nie słyszałeś BS F-Zero Grand Prix 1. i 2.

Co sprawia, że Grand Prix BS F-Zero Gry, o których trudno zapomnieć, to brak wydania kasety dla obu. Te gry ukazały się w latach 90., więc nie wydaje się, żeby cyfrowe sklepy z grami były wówczas popularne. Gdzie wydano te gry? Odpowiedzią jest fascynujący kawałek historii technologii. BS-X Satellaview to dodatek Super Famicom wydany w Japonii w 1995 roku, który umożliwiał użytkownikom pobieranie gier i innej zawartości za pośrednictwem połączenia satelitarnego. Wiele gier wydano w ten sposób, umożliwiając graczom dostrojenie się do określonych kanałów telewizyjnych w celu uzyskania ekskluzywnej zawartości za pośrednictwem transmisji. the Nagroda główna PS Gry składały się z dwóch części zawartości Satellaview, z serią transmisji od 1997 do 1998, w których ukazało się dziesięć nowych utworów i cztery nowe maszyny. Ze względu na charakter systemu BS-X, który wymaga przechowywania treści przesyłanych strumieniowo na specjalnej kasecie i zrzucania ich w celu odtworzenia nowych treści, Grand Prix BS F-Zero Gry są niezwykle rzadkie.

BS F-ZERO グランプリ2 第1週

Ale w 2018 roku wszystkie zostały zarejestrowane F-zero Transmisja satelitarna Przesłano do YouTubeco było kluczem do udostępnienia tych zapomnianych gier nowym odbiorcom. Jak widać, nie istnieją żadne ROM-y (o których wiemy) dla żadnego z nich Grand Prix BS F-Zero grę, ale dzięki zrzutom ekranu z każdego strumienia ROMhacker GuyPerfect był w stanie poprowadzić projekt, który ożywił utracone gry. Podejście do gry samo w sobie jest imponującym osiągnięciem. Istnieje narzędzie o nazwie Graphite od YouTuberów FlibidyDibidy Który zasadniczo przegląda zrzuty ekranu Super Mario Bros. Jest zasilany i jest w stanie określić dokładną pozycję na ekranie Mario, a także idealnie dopasować przycisk do wykonywanej klatki w danym momencie. Korzystając z zasad grafitu, GuyPerfect był w stanie stworzyć narzędzie podobne do F-zero Zastosowano to następnie do przesłanych nagrań Grand Prix BS F-Zero Na YouTube. Śledząc dokładną pozycję i przyciski nagranego materiału, GuyPerfect mógł użyć tego narzędzia (oraz godzin pracy sprawdzając i czyszcząc pracę narzędzia) do odtworzenia z dokładnością do pikseli układu ekskluzywnych kursów Satellaview przy użyciu zasobów z oryginału F-zero. Dzięki dodatkowej pomocy artystów Porthora i PowerPanda w odtworzeniu ekskluzywnej grafiki otoczenia jest to wierne odtworzenie BS F-Zero Grand Prix 1. i 2 Zostało stworzone.

Ta gra jest teraz dostępna bezpłatnie dla fanów F-zero Online. Chociaż oferuje dokładne odwzorowanie oryginalnej gry, zespół odpowiedzialny za projekt wciąż poszukuje fizycznej kopii oprogramowania do przesyłania strumieniowego, oferując nawet… Nagroda w wysokości 5000 dolarów Na koncerty i ROM. Być może pewnego dnia w przyszłości będziemy mogli sprawdzić, jak trafna jest nowa notka w porównaniu z rzeczywistością.

READ  Sklep Google Play zastępuje uprawnienia aplikacji informacjami zgłoszonymi przez programistę