18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wade Young wygrał Hero Challenge w Polsce

Wade Young wrócił na scenęBohaterskie wyzwanie w Polsce.

S.Nasz African Wade Young wygrał szóstą rundę Hero Challenge na Mistrzostwach Świata FIM Heart Enduro w Polsce.

Dabrova odcisnął swoje piętno na piaszczystym krajobrazie Corniche i zabrał Younga do domu Billy BoltZ Manuel Ledbichler Ukończono trzeci mecz wyrównany. Broniąc decyzji zdobywcy drugiego miejsca, Bolt zostaje nowym liderem mistrzostw na dwie rundy przed końcem.

Był ulubionym domem, ponieważ znalazł się na szczycie niedzielnego pokazu Dominik Olsowy Wcześniej zwyciężał w sobotnich porannych kwalifikacjach Alfredo Gomeza Tabrova wygrała wieczorne SuperEnduro w mieście Corniche.

To zwycięstwo Gomeza dotarło do punktu polarnego na trzygodzinny wyścig. Ale kiedy flaga spadła, Lieutenfichler wykonał holoshot tuż przed Gomezem i objął prowadzenie w wyścigu. Gdy 120 jeźdźców eksplodowało z linii startu, wszyscy ciężkozbrojni walczyli po drodze.

Lieutenfichler, Bolt, Olsovy, Gomez i Johnny Walker wkrótce dołączyli do Younga. Sherko Ryder wkrótce wyprzedził RPA w hazardzie, uderzając dużo później niż jego rywale. Young, który wyraźnie cieszył się z trudnej sytuacji, w medyczną drugą połowę wyścigu wygrał szóstą rundę.

„Jestem bardzo zadowolony z sukcesu”, powiedział Young. „Dzisiaj czułem się bardzo komfortowo. Mój start nie był świetny – dostałem małe pudełko – ale byłem zrelaksowany, ponieważ wiedziałem, że moja prędkość jest dobra. Jak tylko pojechałem z chłopakami uspokoiłem się. Przejechałem dodatkowe okrążenie, zanim skoczyłem, co dało mi też trochę czasu. Mój bieg był dobry w drugiej połowie. Trafiłem w swoje linie, zatrzymałem czas i zabrałem go do domu na sukces.

Alfredo Gomez (89) szybko opuścił pole karne, ale ostatecznie zajął 7. miejsce.

Bolt gonił Younga, ale tor się pogorszył i nie pasował dokładnie do jego tempa. Wiedząc, że będzie nowym liderem mistrzostw przed Lieutenfichlerem, Bolt był przy scenariuszu i poprowadził swój dom Husqvarna do drugiego miejsca.

READ  American Film Festival of Poland otwiera swoje podwoje dla Kanadyjczyków podczas imprezy Progress dla Stanów Zjednoczonych i Kanady

„Przez trzy godziny to było fizyczne, teraz nie mam zbyt wiele w wannie!” – powiedział Bolt. „Chciałem wygrać, ale drugie miejsce było lepsze o mistrzostwo, co teraz prowadzi mnie do punktu. Walczyłem z Vado na średnim dystansie. Próbowałem grać bezpiecznie. Nie chcę więcej popełniać błędów i nie chce stracić post na godzinę.Hates of Wade, zasługuje na wygraną dzisiaj.

Porucznik Pichler był mocny na ostatnim etapie, ale Bolt nie był w stanie zniwelować straty i musiał zadowolić się trzecim.

„Starałem się o holoshot. Czułem się bardzo silny do piątego okrążenia, ale zaczął trochę słabnąć” – powiedział Lieutenfichler. „To było bardzo męczące. Mój wyścig był dobry. W końcu udało mi się trochę zbliżyć do Billy’ego, więc pchnąłem. Ale w tym momencie zacząłem popełniać błędy, gdy próbowałem zwiększyć prędkość i nie mogłem usiąść za jego kierownicą w bitwie. Dobrze jest być teraz na scenie w każdej rundzie, nawet jeśli stracę przewagę punktową, jest tylko jeden punkt, więc wciąż jest wszystko do grania.

Dla Olsova nadzieje na platformę domową nie zostały spełnione. Pomimo dużych prędkości, zepsute sprzęgło zmusiło Percha do stworzenia nieplanowanego bitstopu, aby naprawić uszkodzenia. Kopiąc głębiej, ukończył wyścig o ponad 50 sekund przed Lieutenfichlerem na czwartym miejscu. Mario Roman zajął pięć pierwszych miejsc.

Mistrzostwa Świata FIM Heart Enduro jadą teraz do Hiszpanii na siódmy i ostatni przystanek Higgspania Heart Enduro, który odbędzie się w dniach 1-3 października.

Wade Young na scenie z prezesem mistrzostw Billym Boltem (z lewej)Manuela Ledbichlera.

Wyniki: Rnd6 – Wyzwanie Bohatera, Wyścig Główny
1 Wade Young (Sherko) 7 rund, 3:03:01
2 Billy Bolt (Husqvarna) 7 rund, 3:06:48
3 ręczny porucznik Pichler (KTM) 7 rund, 3:07:09
4 Dominic Olsovi (KTM) 7 rund, 3:08:01
5 Mario Roman (Sherko) 7 rund, 3:08:31
6 Johnny Walker (Beta) 7 rund, 3:13:51
7 Alfredo Gomez (Husqvarna) 7 rund, 3:14:38
8 Travis Teastale (Casco) 7 rund, 3:16:35
9 Michael Wagner (Casco) 7 rund, 3:17:35
10 William Hoare (Casco) 7 rund, 3:20:52

READ  Gazowiec LNG ORLENU Grażyna Gęsicka przybywa do Polski

Poziomy Mistrzostw Świata FIM Heart Enduro (po 6 z 8 rund)
1 Billy Bolt (Husqvarna) 70 punktów
2 Manuel Lieutenfichler (KTM) 69 punktów
3 Wade Young (Sherko) 60 punktów
4 Mario Roman (Sherko) 48 punktów
5 Johnny Walker (Beta) 44 punkty
6 Alfredo Gomez (Husqvarna) 33 punkty
7 Michael Wagner (Kaskus) 28 punktów
8 Tatuś Plasziak (Cascus) 26 punktów
9 Theodore Kapaksev (Husqvarna) 21 punktów
10 Dominic Olsovi (KTM) 21 punktów