16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

MWR, gdzie Garnizon US Army służy Polsce |  Artykuł

MWR, gdzie Garnizon US Army służy Polsce | Artykuł
1/2

Pokaż tytuł +
Ukryj tytuł –


Szef wsparcia NAF armii amerykańskiej w Wiesbaden Casey Malloy (drugi od prawej) został wysłany do Polski w styczniu.
(Zdjęcie: dzięki uprzejmości Casey Malloy)


Zobacz oryginał
Garnizon Polska
2/2

Pokaż tytuł +
Ukryj tytuł –


21 marca 2023 r. US Army Garrison Poland przeszedł z częściowej grupy wsparcia do pełnego garnizonu.
(Zdjęcie: dzięki uprzejmości Casey Malloy)

Zobacz oryginał

WIESBADEN, Niemcy – Siły zbrojne USA na całym świecie oczekują od MWR pełnej gamy komponentów fitness, rekreacyjnych i pomocniczych, aby poprawić ogólne samopoczucie i jakość życia członków służby.

Nie inaczej jest w przypadku U.S. Army Garrison Poland, który 21 marca 2023 r. przekształcił się z Grupy Wsparcia Obszarowego w pełny garnizon.

„Zapewniamy wysokiej jakości programy życia, usługi i udogodnienia… jednocześnie ulepszając wszystkie aspekty MWR, aby wspierać gotowość i odporność żołnierzy” – powiedział Casey Malloy, Dyrektoriat Rodzinny Garnizonu Armii USA w Wiesbaden i szef wsparcia NAF dla MWR.

Malloy, który od stycznia tego roku został oddelegowany do pracy jako Dowództwo Zarządzania Instalacją w Europie rodziny G9 i dyrektor MWR C2 w Obozie Kościuszki w Poznaniu w Polsce, powiedział, że obsługuje 11 baz Army Materiel Command (AMC), znanych jako elementy wsparcia garnizonu . (wcześniej znane jako Forward Operating Sites).

„Oprócz ustanowienia programu Garrison MWR, niektóre z naszych innych celów to opracowanie zintegrowanego planu strategicznego wspierającego operacje armii amerykańskiej w Europie Wschodniej i Afryce, opracowanie krótko- i długoterminowych planów budowy obiektów MWR oraz optymalizacja wykorzystania zasoby państwa gospodarza” — powiedział Malloy — „podsumowując. Każdego dnia pracujemy nad poprawą jakości życia żołnierzy”.

„Obecnie czterech specjalistów ds. rozrywki jest zatrudnionych do planowania i realizacji wydarzeń i działań w różnych lokalizacjach” — powiedział Malloy, który kierował projektami MWR dla IMCOM-Europe w Polsce i asystował przy przejściu z ASG Poland do Garrison Poland.

Ponieważ każdy element wsparcia garnizonu jest inny, podobnie jak warunki życia żołnierzy, powiedział Malloy. „Warunki życia żołnierzy przydzielonych do baz szkoleniowych są zwykle w namiotach (podczas gdy) inni mogą przebywać w stałych strukturach. To kombinacja”.

Malloy, który spodziewa się powrotu do Wiesbaden w połowie lipca, powiedział, że współpraca z partnerami z Polski i NATO była owocna.

„Mam same pozytywne rzeczy do powiedzenia na temat mojego doświadczenia i pracy z naszymi polskimi partnerami. To było wspaniałe i pełne pokory doświadczenie, aby poznać ich zawodowo i osobiście oraz poznać ich kulturę” – powiedział Malloy. „Są ciężko pracującymi, pasjonują się swoim dziedzictwem. Są dumni i wiele mnie nauczyli”.

Malloy dodał, że USAG Polska prowadzi obecnie rekrutację na kilka stanowisk za pośrednictwem USAJOBS. Aby wyświetlić szczegółowe informacje na temat aktualnych ofert pracy, odwiedź stronę https://wiesbaden.armymwr.com/happenings/local-jobs-listing.

READ  Co powiedział Tata Martino o potencjalnej XI przeciwko Polsce?